Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akkor problema, neha...

Miert akkor problema, neha ciganyok meglincselnek egy-ket autost? Miert olyan kritikus kerdes ez, hogy ezzel folyamatosan foglalkozni kelljen?

Figyelt kérdés

Ha egy buncselekmeny tortenik, akkor a rendorseg dolga, hogy az elkovetoket kezre keritse es birosag ele allitsa. Ha ez megtortenik, akkor miert is ekkora sulyu a problema?


Evente tortenik 2-3 indcidens, es ugy 3 evente van egy halalos vagy komoly serulest szenvedo aldozat. Ez szinte elenyeszo mennyiseg, ehhez kepest meg evek multan is folyamatosan megemlekezik a sajto az esetekrol, sot, tuntetesek, megemlekezesek vannak, amire meg figyelnek is az emberek.


Ahhoz kepest, hogy a jelenseg ekkora szamok mellett akar meg a veletlennek is betudhato, es szinte elenyeszo az eselye annak, hogy emiatt seruljon meg sulyosan valaki, szerintem nagyon fel van erositve a problema. Vannak olyan lapok, amik mint orszagos szintu, surgos, nagy meretu es vegzetes problemarol beszelnek.


Teszem azt a dohanyzas, alkoholizmus, ittas vezetes, faradtan vezetes, stb. nem kap ekkora visszhangot, pedig nagysagrendekkel tobb problemat okoznak.


2014. okt. 11. 19:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"A cigányság egy komoly része nem tud beilleszkedni,"


hova?

2014. okt. 11. 19:56
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
A ciganyoknak nem elrettentés a börtön hanem dicsoseg..
2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
ez egy faluban történt cigány sofőr kilapít egy putris fiókát sofőrt a "szülőknek" még eszébe sem jut meglincselni,rábás áthúzta a tárcsát egy putrisfiókán a szülők és rokonok kb100an már a lincselésre készültek de szerencsére a faluban tartózkodó 3mikrobusznyi rendőr hamarább ért oda.aki már megtapasztalta a cigányok közötti életet az már másképpen tekint eme nemes fajra
2014. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Napfonat ***** válasza:
82%

"hova?"


Há' a többségi társadalomba more.

2014. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

nem is akarnak azok beilleszkedni hanem összefogva hatalmat akarnak és terrorista módon fenyegetni mindenkit és céljaikat igy erőszakkal elérni

Miért akkora probléma?

Azért mert hosszútávon ez az ország tönkremeneteléhez és halálához fog vezetni

2014. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem az esetszámok, hanem a fajsúly számít. Igen, az alkoholizmus ezerszámra szedi áldozatait, a legtöbbje maga tehet a halálról, teljes iparág épült a megsegítésükre, de ez korántsem olyan súlyú, mint amikor egy tanárt, aki segíteni állt meg egy faluban, a 8 éves gyerekei előtt halálra vernek cigányok.
2014. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3vtLuQGn0Vw


bocsánat kedves kérdező, hogy ilyen tudatlanok vagyunk. az ilyen és ehhez hasonló magatartás már rég elfogadott kéne hogy legyen. majd ha egyszer téged kapnak ki a kocsiból, mert a kedves anyuka a 69 purgyéra nem tud vigyázni és az egyik a kocsinak fut, neked is "megromlik" majd a felfogásod...

2014. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 nagy gyuri válasza:
Én annyit füznék hozzá hogy nem lincselni felelöségre vonni kellene bárki az bármit csinál.Ez a lincselés dolog pedig hát nem is tudom ...nyilván nem direkt sodornak-ütnek el embert,gyereket ,és még sorolhatnám.Na de a környezetemben is van jó bár barom -hányadék aki egy utcába 80-90-el teker pedig gyerekek vannak kint.Töbször szólnak figyelmeztetik oda se neki...amikor meg történik a tragédia akkor már késö....pedig hányszor lett szólva, a jardnak is jogsi nélkül piásan ki sem jönnek (,én kaptam 10.000-et mert szerinte rá mentem a záróvonalra mindjárt intézkedtek volt rendör) akkor jön az hogy nem akartam meg bocsánat bla-bla.Na az ilyent agyon ütném ha cigány ,ha magyar,ha német vagy mit tudom én...Emlékezünk csak az olaszliszkai esetre ,nem a gyereket menteték- kérdezték mi van vele ,él-hal ?mindjárt a tanárt ütöték agyon a lánya szeme látára.Nem az lett volna az elsö hogy a kölykömért rohanok?Sajnos meg vagyunk bélyegezve mert cigányok vagyunk,pedig higyjétek el köztünk is vannak normális-rendes emberek.Ennyit szeretem volna mondani-irni.
2014. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Megint kerdezem: hol irtam, hogy a lincseles normalis?
2014. okt. 12. 19:49
 20/31 nagy gyuri válasza:
Sehol nem írtad hogy normális dolog ha valakit ki tépnek az autóból ...a dohányzás,alkoholizmus,drogózás fáradtan vezetés stb ezeket mindenki maga választja-választotta a valakit meg lincselnek hát ....az más téma
2014. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!