Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Internetadó! Mi lesz velünk?

Internetadó! Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

Annyira megdöbbentem, és annyira felháborít. Tényleg lesz internet adó? Ez már nagyon durva!


[link]



2014. okt. 22. 01:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:

Egy ilyen rámozdulás eléri a célját!

[link]

Volt egy interjú ami úgy-szint ellenzi tehát a tervezetet is eltörlik!

https://www.youtube.com/watch?v=V1JLR1FBao8

2014. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Amúgy akkor mi lenne, ha a szolgáltató átnevezné a gigabyte-ot, valami másra. Mert a törvényben konkrétan gigabyte-ot írnak. Ha nincs gigabyte, nem is lehet belőle x egységet elhasználni.
2014. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
69%

A sok idióta miért szavazta meg a FIDESZ-t?

Valljuk be ma Magyarországon a Jobbik az egyetlen értelmes párt!!!

2014. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 potyike ***** válasza:
95%
Már adót fizetünk a telefonhíváskor,az sms küldésekor,a levél küldésekor,a csomag feladásakor!Azt mondják,hogy az internet adót majd a szolgáltatók fizetik,persze majd áthárítják a megrendelőre,mint a bankok a bankadót.Ennyi!Kellett ez a kormány???
2014. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
ez nem nevezhető kormánynak.... nemértem miért szavaztak rájuk olyan sokan.... lekell rohanni őket a csába és kiűzni innen nincs más megoldás
2014. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
2015 december 15-töl megszünik mobil vonalon az EU roaming. Akár egy osztrák ,vagy szlovák LTE szolgáltató adatcsomagját is fel lehet használni költségmentesen orbániában .. azt adóztassa meg. A többit mindenkinek a fantáziájára bizom,már ha addig a hímtag és a kis golyói el nem érik,hogy kib..sszanak minket az EU-ból..
2014. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lesz velünk. Ez nem " csak tervezet "??

Laptophoz van modemes internet, utazás miatt. Pár giga adatforgalom.

Nem nézek filmeket, semmilyent azon. Szokásos oldalainkat megnézzük, ami szintén tele van rekámmal...

Némi információ más nem is fér bele....

2014. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
nem a pénz basz engem én baxom a pénzt
2014. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
96%
Öröm olvasni a sok hozzáértőt! :)
2014. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Megőrültek az elvtársak ez világos... :)

Valami sötétséges kép él bennük a boldog 30-as évekről és a csicskásaikkal ezek emlékét mantráztatva próbálnak minket visszavinni a digitális középkorba...

Az internetadó már egy igazi Ceacescu-i gondolat, Gratulálunk az Árpádok Géniuszának, aki a mobilforgalom díjazását akarja a vezetékes forgalomban is általánossá tenni...

2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!