Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszabb gyurcsány mint...

Miért rosszabb gyurcsány mint orbán?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném: Nem szeretem egyiket se, én kapitalizmus és szabad piac párti vagyok, tehát ezek a komcsik nem játszanak nálam.


Tehát a témára visszatérve: Miért rosszabb gyurcsány mint orbán? Mik azok a tények, amelyben rosszabbak?


Nem statisztikai adatokra vagyok kíváncsi, hanem hétköznapokban is tapasztalható dolgokra.

Tehát nem kérek állami ksh meg egyéb statisztikákat, EGYIK OLDALRÓL SE.

Csakis tapasztalatokat a való életből. Lehetőleg írjátok le, melyik megyében laktok.

Köszönöm!


2014. nov. 3. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

"nemzetietlen, pogány, keresztényellenes, liberálfasiszta, kommunista, hazaáruló!

na ná, hogy egy ilyen vadembernél Orbán Viktor jobb, Orbán Viktor eezeknek mind az ellenkezője!"


Ezzel most rengeteg embert megsértettél, hogy szerinted Orbán hazafi....

2014. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Úristen 26%-os téged még nem tiltottak ki innen?
2014. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%

engem miért kellene kitiltani?

semmi rosszat nem írok, csak az igazat!

2014. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Gyurcsánynál elég néhány beszédet, videót megnézni és már az egész ember lénye érzi, hogy az illető nem komplett.

A Fidesz, legalább csinál valamit, ha most számunkra még nincs vagy negatív hatással is vannak dolgok, de én azt gondolom, hogy a jövőben ezek a változtatások az ország, gazdaság hasznára válnak. Gyurcsányék annyira nem csináltak semmit és annyira nevetségesen szartak az egészbe bele, hogy nem is értem, hogy van olyan ember, aki ezt nem látja.

A Fidesznek is sok hibája van, juj sok, de az mszp minden hozadékával számomra felér egy atomkatasztrófával.

2014. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesz legalább úgy tudja szétlopni az országot, hogy mellette ad a látszatra. Leszámítva a stadionokat, és a mutyizást, meg azt hogy egyfajta diktatúrát építenek, még mindig csinálnak olyan dolgokat, amikkel maguk mögé állítják a sok birkát.


Alapvetően a Fidesz alatt épülgetnek a dolgok, a Gyurcsány kormány meg bármi látszat nélkül csak a saját zsebét tömte. Persze ebben benne van az első Fidesz kormány is, és benne van az hogy akkor az egész világ válságban volt, most meg kifele jövünk a gödörből...csak az a baj, hogy a többi ország gyorsabban mászik mint mi. Mert szeretünk azzal példálózni hogy "mi jobban fejlődünk mint a nyugat". Csak éppen ott tartunk, hogy lassan Románia is előttünk jár, pedig rájuk mindig úgy tekintettünk mint a világ segglyukára.

2014. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

"Úristen 26%-os téged még nem tiltottak ki innen?"


Nem szabad őt kitiltani, hadd lássa mindenki, hogy milyenek a fideszesek. :))

2014. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%

Ismerőseim elmondásait tudom írni:

szerintük Gyurcsány rossz, mert nem tágítja a társadalmi szakadékot, hanem igyekezett azon lenni hogy a szegényeknek is jobb legyen.

Orbán meg szerintük jó, mert tágítja a társadalmi szakadékot, mert kizárólag a gazdagok malmára hajtja a vizet.

Meg is fordult a fejemben hogyan tudok szóba állni ilyen idióta ismerősökkel.

2014. nov. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!