Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangsúlyozza annyira a...

Miért hangsúlyozza annyira a kereszténységet a Jobbik, mikor a választók legalább kéthamada vallástalan, illetve ateista? A programjukból is kiolvasható, hogy még a kórházakba is lelkészeket hoznának. Kirázna tőlük a hideg.

Figyelt kérdés
Meg mintha keresztény lehetne csak tisztességes ember.

2014. nov. 18. 15:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem az egyház hibája, ha az önkormányzat nem hajlandó fenntartani az iskolát, hogy ezzel biztosítsa a szabad iskolaválasztás reális lehetőségét. Ugyanakkor nem ez volna az első eset, hogy egy gyerek másik településre jár iskolába.
2014. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
88%

90% ateista.


Attól,mert valaki karácsonykor fát öltöztet és húsvétkor,nem is tudom ki tartja még ezt az ünnepet,attól még nem vallásos.


Ezek csak felvett szokások.

Semmi vallási tartalom nincs mögötte.

2014. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, a Jobbik nyerné a következő választásokat. Szerintetek olyan nehéz elérni, hogy egy önkormányzat átadja az iskoláját?! Ez itt a bökkenő. Aztán jöhet a kötelező agymosás, illetve a renitensek, lázadók fegyelmezése, ellehetetlenítése.


Szóval egy biztos, én, mint ateista nem fogok a Jobbikra szavazni, és azt is tartom, hogy erősen keresztény párt -szerencsére- már nem fog választást nyerni egyedül.

2014. nov. 18. 18:25
 14/44 anonim ***** válasza:
12%

zsidónak jobban örülnél?

SZDSZ zsidó párt és kormányon voltak 12 évig. Párt még nem ártott ennyit az országnak, mint amennyit ők ártottak. Jó érzékkel mindig az oktatási tárcát kérték maguknak, hogy jó előre lemérgezzék az ifjúságot.


A keresztényellenes szdsz-t eltakarította a magyar nép a közéletből. Az mszp is döglődik.



Magyarország keresztény ország, akár tetszik, akár nem.

2014. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Attól, hogy keresztény ország, attól nekem nem kell annak lenni...nem??? vagy még is? ti arra is rá erőszakolnátok, aki nem akarná? én attól tartok, hogy újra vissza jönnének a munkatáborok....
2014. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
96%

Magyarorszag nem kereszteny orszag, akar tetszik, akar nem.


majd legy olyan jo es szamold ossze hanyan jarnak templomba, es elnek a kereszteny tanitasok szerint. Meg a templombajaro jobbikosok sem teszik.

2014. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
0%

"majd legy olyan jo es szamold ossze hanyan jarnak templomba, es elnek a kereszteny tanitasok szerint. Meg a templombajaro jobbikosok sem teszik."


Ezt a kommunisták csinálták anno és most is. Az ő reszortjuk.

2014. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
13%

"Attól, hogy keresztény ország, attól nekem nem kell annak lenni...nem??? vagy még is? ti arra is rá erőszakolnátok, aki nem akarná? én attól tartok, hogy újra vissza jönnének a munkatáborok...."


Minek hablatyolsz össze-vissza? Fordítva ülsz a lovon, kicsihuszár. Éppen, hogy ti erőszakoljátok ránk az állandó zsidóimádatot, hanukázást, mindennapi holokausztozást, mea culpázást, "múlttal való szembenézést", bűntudatkeltést, kárpótlásfizetést, megbélyegzést, vádaskodást, magyarellenes hangulatkeltést.

Elég volt belőle. Elég a keresztényüldözésből, a magyarüldözésből.

Ha nem tetszik, hogy Magyarország a magyaroké és hogy nem zsidó, hanem keresztény, akkor irány Izrael, el lehet menni.

2014. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

"Minek hablatyolsz össze-vissza? Fordítva ülsz a lovon, kicsihuszár. Éppen, hogy ti erőszakoljátok ránk az állandó zsidóimádatot, hanukázást, mindennapi holokausztozást, mea culpázást, "múlttal való szembenézést", bűntudatkeltést, kárpótlásfizetést, megbélyegzést, vádaskodást, magyarellenes hangulatkeltést.

Elég volt belőle. Elég a keresztényüldözésből, a magyarüldözésből.

Ha nem tetszik, hogy Magyarország a magyaroké és hogy nem zsidó, hanem keresztény, akkor irány Izrael, el lehet menni."


Hát kettőnk közül te hablatyolsz össze vissza, de nagyon csíp a pisi orosz bérenckém?:)


Milyen zsidóság népszerűsítésről beszélsz te?:D tudtommal kormányon az KDNP van és nem a MAZSIHISZ...tudtommal nem zsinagóga van minden faluban, hanem katolikus templom erről beszélünk, hogy jön ide a holokauszt meg a kárpótlásfizetés, mi ez a parasztvakítás ember?


"magyarüldözésből" ha már magyarságoddal jössz tud, hogy azt külön írjuk ;)

2014. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%

A vallásnak semmi helye nincs a közéletben.


Nem szabad belevinni a politikába.

Tiszteletben kell tartani,hogy vannak,akik vallásosak,vannak akik meg nem.

És azt is,hogy vannak akik más vallásban hisznek.


Ezért nem kell ezzel foglalkozni.


Ez olyan,mintha egy vegetáriánus akarná meggyőzni a húsevőket,hogy egyenek húst vagy fordítva.


Minden embernek megvannak a maga szokásai.


Sok ember azt sem "tudja" hogy miben hisz,és miért.


Én egyik vallással sem szimpatizálok,mert szerintem mind az agymosáson és a birkaterelésen alapszik.

Ettől még ha valaki hisz egy felsőbb lényben,hatalomban,akármiben nem nézem le.


De ne akarják úgy beállítani,mintha ez alap igazság lenne.És ne akarják megmondani,hogy hogyan kellene élni.

Erre van a jog.

2014. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!