Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangsúlyozza annyira a...

Miért hangsúlyozza annyira a kereszténységet a Jobbik, mikor a választók legalább kéthamada vallástalan, illetve ateista? A programjukból is kiolvasható, hogy még a kórházakba is lelkészeket hoznának. Kirázna tőlük a hideg.

Figyelt kérdés
Meg mintha keresztény lehetne csak tisztességes ember.

2014. nov. 18. 15:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
95%

Az pedig,hogy a holokauszt előkerül,mint téma az nem a zsidóság népszerűsítése!

Hanem az embertelen elvek bemutatása,és megakadályozása,hogy újra megismétlődjön!


Nem a zsidóságot népszerűsíti,hanem kiáll az elnyomás és bizonyos csoportok(legyen az bármilyen) megfélemlítése és bántalmazása ellen.


Az ember meg csak ember,tök mindegy te minek hívod magad.

A vallás az nem egy faj vagy egy rassz.Nem egy biológiai jellemző,az csak egy kultúra,nem több.

2014. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
94%

Van a kereszténységtől erőszakosabb vallás is,amivel a jobbik szimpatizál:)


Akkor miről beszélünk?


Ezek csak a befolyásolható,naiv emberek agyát akarják kimosni.mindegy milyen eszközzel.

2014. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon egyet értek az előttem szólóval!
2014. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
A vallást senkire nem erőltetik rá, nem értem, hogy mire van itt ez a nagy acsarkodás? Ahhoz képest, hogy minden nem Jobbikos, magát hős demokratának és a tolernacia bajnokának állítja be, naponta olvasom az utálkozó és soviniszta kérdéseiket...ez ám a képmutatás. Meg előjönnek megint a régi berögzült őrültségeitek: munkatábor, na meg az előírások, hogy ki a magyar és ki nem. Ti mondjátok, hogy mindent alá kell támasztani, hát támasszátok alá hiteles forrásokkal az agymenéseiteket.
2014. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
88%
Amíg az iskolákban, kötelezően választott erkölcs meg hittan van, nekem ne mondja senki, hogy nem erőltetik rá a vallást másokra...
2014. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Meg a vasárnapi boltbezárás.

Mert számukra a vasárnap a vallásról szól,ne erőltessék ezt rá másra,főleg úgy,hogy gazdasági következményei is vannak a dolognak.

2014. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
És a "család" fogalmat úgy használják,mintha valami vallási közösség lenne.
2014. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én egyetlen Jobbikostól sem hallottam még, hogy "Vasárnaptól templomba kell menned!". A francért gerjesztitek a hülyeséget?
2014. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27%
Mert Magyarország István király ota keresztény állam és a lakosság nagy tobbsége is vallásos a Jobbik pedig nemzeti pártnak akar látszani.
2014. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

A lakosság többsége nem vallásos.

Attól,mert a lakosság nagy része karácsonyozik,még nem vallásos.

Vannak ateisták is,akik karácsonyoznak.

2014. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!