Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy azért jut...

Elképzelhető, hogy azért jut egyre több rendőrségi ügye vádemelésre a magyaroknak, hogy nehezebben jussanak ki külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom rekord-szinten vannak a vádemelések magyarországon.


Én egyetemista fiatal vagyok és már több rendőrségi ügyem is van, egyre több ismerősömtől hallom ezt, hogy ügyeik vannak.


Ha lehet ne trollkodjatok. Én egyszerűen csak azt gondolom (mert többször mondták pl "rágalmazás" miatt is) hogy majd ha eltűnök az országból jól kiadják a nemzetközi körözést, de akkor is ha tanú vagyok, hogy itthon marasztaljanak minél több fiatalt, és aktív korút.


Ugye?


2014. dec. 31. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%

Remélem lesittelnek pár évre és az egyetemről is kirúgnak. És egész életedben graffitiket fogsz takarítani pártfogói felügyelet mellett.


Miért kell tönkretenni a középületeket?!

2015. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom mi lehet az a rágalmazási ügyed, amelyből bírósági ügy lett, de biztosan nem csak a véleményedet mondtad el...
2015. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam, hogy te vagy az, akinek a bkv-vel gyűlt meg a baja :)
2015. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!