Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy azért jut...

Elképzelhető, hogy azért jut egyre több rendőrségi ügye vádemelésre a magyaroknak, hogy nehezebben jussanak ki külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom rekord-szinten vannak a vádemelések magyarországon.


Én egyetemista fiatal vagyok és már több rendőrségi ügyem is van, egyre több ismerősömtől hallom ezt, hogy ügyeik vannak.


Ha lehet ne trollkodjatok. Én egyszerűen csak azt gondolom (mert többször mondták pl "rágalmazás" miatt is) hogy majd ha eltűnök az országból jól kiadják a nemzetközi körözést, de akkor is ha tanú vagyok, hogy itthon marasztaljanak minél több fiatalt, és aktív korút.


Ugye?


2014. dec. 31. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon csak annak vannak "ügyei" aki megpróbál tisztességesen,becsületesen létezni,megélni.

Minél tisztességtelenebb, becstelenebben éli valaki az életét annál nagyobb a valószínűsége annak,hogy egyáltalán nem is lesz belőle "ügy" ."



LOL nem tudom te milyen emberek közt élsz. Én egész életemben azt tanultam, és azt látom magam körül, hogy tisztességesen és becsületesen kell élni, mert semmi nem ér annyit, hogy ne tudjunk nyugodtan aludni.


Arról nem beszélve, hogy itt nem lopó-csaló politikusok és vállalkozók kérdést kell csinálni, hanem a kérdezőnek "ügyei" vannak garázdaság, súlyos testisértés stb. miatt. Inkább süllyedne el szégyenében nem ilyen hülyeségekkel kellene alátámasztania a saját primitívségét.

2014. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy kérdező. Én is egyetemista fiatal vagyok és egy ismerősömnek sincs rendőrségi ügye. Pedig többen már kimentek külföldre...


Mondjuk az is igaz, hogy kerülöm a balhésabb elemeket. Egy valakit ismerek, akinél a falfirka a legkevesebb, de őt sem kapták még el és mérnökként dolgozik egy multinál nagy nyugodtan.


Valamit nagyon elrontottál.

2014. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy elrontottam. Köszönöm a válaszokat, ezért is tettem fel a kérdést! :)


Aztán remélem az ügyek lezárulnak, és sosem fognak "hazatoloncolni" ezek miatt nyugatról. Azért tegyük hozzá, hogy 3 ügyből 2 bkv-val kapcsolatos. Egy pedig egy komment volt egy politikussal kapcsolatban. Azért ez sokat mond el...

2014. dec. 31. 22:19
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Reméljük, hogy rádrohad a múanyag lakat:)
2014. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne lopj b.a.szod, én nem lesz rendőrségi ügyed. LOL
2014. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem nincs egy rendőrségi ügyem sem, és ismerőseimnek sem, családomnak sem.

Veled van a gond. Nem kell falat firkálni, stb.

2014. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista fiatal vagyok, rengeteg egyetemista ismerősöm van, de egyetlen egynek sincs rendőrségi ügye, sőt még a teljes ismerősi körömben is a legdurvább vétség a jogsi nélkül vezetés volt.


Arról, hogy hlye vagy és falra firkálsz, még nem az Orbán tehet.

2014. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Azért tegyük hozzá, hogy 3 ügyből 2 bkv-val kapcsolatos."


Mintha ez mentőkörülmény lenne. Tényleg nagyon buta vagy.

2014. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha otthonülős típus vagy akkor miért firkálod a falakat és miért verekszel bkk ellenőrökkel? :D Paradoxon! :D
2015. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ifjonc koromban, mikor volt 1-2 rendőrségi ügyem, azokért meg is kellett dolgoznom :)

A grafitiseket meg viking hagyományok szerint simán ki kéne belezni, de hosszasan, hogy legyen idejük azon gondolkodni, hogy miért is belezik ki őket.

2015. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!