Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez jó ötlet lenne?

Ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk én lennék a Viktátor helyén, én lassan bevezetném azt, hogy a kicsi, mondjuk 1000 lakos alatti falvakat (Csak példa a lakosságszám) fel kéne számolni, az ott élőket a környék nagyobb városaiba (nem feltételen megyei jogú városba)kellene telepíteni, mivel ígyis sok az eladatlan lakás ott, és az ingatlanárak miatt elég lenne kedvező kamatú hitel, esetleg x %-s lakástámogatás. Annyiból lenne ez jó, hogy a falun született emberek is tudjanak dolgozni, mégpedig a parlagon hagyott falut fel kellene teljesen "számolni", és a területet parcellákra osztani, ahol x bérleti díjért, vagy támogatásért tudnának a gazdák termelni x évig, ha a terméshozam elengedő mennyiségű, és minőségű, illetve tud hasznot termelni az állam, illetve maga számára. Ha már nem szorul az államra, akkor "lekapcsolni" erről a rendszerről. Pár falu helyén pedig olyan nagyobb létszámú börtönöket kellene létrehozni, ahol a rabok le tudnák dolgozni a saját férőhelyük árát, ígyis elkerülve az adófizetőkön való élősködést (most is van ilyen, csak kevés helyen az országban). 15/F

2015. jan. 6. 21:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem megoldás? Jelenleg a kicsi, 5000 fős városkák kongnak az ürességtől, mert mindenki elköltözött nagyobb városokba, vagy Panelbe.
2015. jan. 6. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem összekeversz valakivel, ilyet most először írtam ki :D"


Nem hiszem el, szerintem hazudsz! :)


"Jelenleg a kicsi, 5000 fős városkák kongnak az ürességtől, mert mindenki elköltözött nagyobb városokba, vagy Panelbe."


Eleve öregszik, csökken a népesség.

És a kisebb falvakban rosszabbak a munkalehetőségek, szerintem inkább azt kellene javítani a városba bekényszerítős lázálom helyett! :)


Hol akarnál jószágot tartani pl.? A város szélén? Tudod milyen rohadt büdös tud lenni néha? :D

2015. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
VáRos = VíRuS
2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Viktátorozol, miközben egy durván antidemokratikus, gyakorlatilag diktatórikus dolgot szeretnél...
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kovpet ***** válasza:

"az ott élőket a környék nagyobb városaiba (nem feltételen megyei jogú városba)kellene telepíteni"


Te srác, ha már ilyen simán változtatnál meg erőszakkal életeket.

Mi lenne, ha téged telepítgetne át valaki valahova az akaratod ellenére? Másik városba, faluba vagy csak egy másik családhoz? Az is ilyen jó ötlet lenne?

2015. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!