Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják ennyien a...

Miért szidják ennyien a Fideszt? Hiszen nagyon sok eredményt ér el, amit eddig más párt nem?

Figyelt kérdés
Nagyon jónak tartom a Fideszt, nem tudom megfogalmazni, mert olyan okos nem vagyok, de véleményem szerint nagyon jó ! Csomó olyan dolgot elért amit rendszerváltás utáni pártok nem, pl olvastam 40 éve nem volt ilyen alacsony infláció. Tejet ugyanúgy 240-ért meg tudod venni, meg a kenyeret 170-ért kilóját, mint 4 éve. akkor?
2015. jan. 25. 19:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
97%
Az a probléma, hogy a kormánynak elég kevés köze van az inflációhoz. A legnagyobb probléma, hogy nem szakítottak a jó öreg "multik beruházásai 80%-os állami támogatással valósultak meg" hozzáállással, továbbá megszüntette(elég közel van hozzá) az állami közgazdászképzést, nem nyúlt hozzá a nyugdíjkedvezményhez, cserében bezárás közeli állapotban tartja a vasúti mellékvonalakat. A jövedelemhatár emelése helyett lemondott 300 Mrd Ft SZJA-ról az egy-kulcsosítással. Nem nagyon fejleszti a közlekedési infrastruktúrát. Nem viszi le 0-ra az államháztartási hiányt. A kórház-modernizáció szinte áll, bezárt pár vidéki kórházat, több mint 3 millió emberhez a mentők nem tudnak kiérni 15 percen belül.
2015. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%
Más "@szával" könnyű verni a csalánt! Vagyis: az emberek pénzéből könnyű gazdálkodni!! Másrészt az adókat még mindig az adózók ellen fordítják, nem pedig az életük jobbá tételére!!! Erkölcstelen és embertelen mocskok!!!!!!!
2015. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
94%

Egy kis olvasnivaló:

[link]


Olvastam ma egy másik cikket is, de nem tudtam visszakeresni, amiben azt írták, hogy az elmúlt négy évben kb. duplájára nőtt az adófajták száma (negyvenvalahányról nyolcvanvalahányra).


Na, ilyesmik miatt szidják annyian a Fideszt.

2015. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
94%

"mert olyan okos nem vagyok" Ne is mondj többet! Ebből látszik, hogy értelmes ember nem szimpatizál a Fidesszel.


Az egész párt egy átverés. Bevezetnek mindenféle adót, eladják az országot, tönkreteszik a gazdaságot, csak azért, hogy megszedjék magukat. A médiából pedig csak ömlik a propaganda, hogy mennyire javul a gazdaság, megvédik a magyarokat. (érdekes, Kárpátalján az országos átlag kétszeresét sorozzák be a hadseregbe a magyarokból, erről bezzeg hallgatnak)


Pluszba, hogy egy családi példát is felhozzak: apa rokkant nyugdíjas már óvodás korom óta. Ízületi betegsége van (kopnak az ízületek), amit úgy kell elképzelni, hogy a bokája állandóan be van dagadva, az ujjait ki sem tudja egyenesíteni, ha pedig dolgoznia kell valamit, akkor sokszor négykézláb kell másznia 1-2 napig, mert annyira fáj a lába. Ekkor talán 2-3 éve jött a kormányrendelet, hogy a rokkantnyugdíjasakat felül kell vizsgálni (értsd: megvolt szabva, hogy hányat kell az orvosoknak visszaküldeni a munkába)

Kitaláljátok az eredményt? Munkára alkalmas...fellebbeztünk, ennek hatására egy picit enyhült az ítélet: rokkantsági járadékot kap, ami kb arra elég, hogy kitöröljük a seggünket, nagyjából a kocsit tudjuk törleszteni belőle a banknak. De olyanról is tudok ezzel kapcsolatban, akit egy amputált lábbal küldtek volna vissza a munkába.


Szánalmas az egész kormány, aki egy kicsit is tud gondolkodni, az 2018-ban elmegy szavazni, de nem a Fideszre.

2015. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
91%
Nem szégyellsz itt trollkodni Édes fiam, mikor az embereknek annyi problémájuk van? Választhatsz, lődd fel magadnak a pizsit...vagy magadat le:D
2015. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
93%

"Figyi, lehet okos nem vagyok, de szellemi fogyatékos se, testnevelő tanári képesítésem van"


Nem akarlak megsérteni, kérlek ne vedd magadra ezt, de én anno amikor még az EKF-re jártam "tesis" koliban laktam,nagyon sok testnevelés szakon végzett ismerősöm van és az igazat megvallva már akkor sem voltak nyaktól felfelé a helyzet magaslatán :)


Nem tudom, te hol és milyen kenyeret veszel 170-ért, egy normális pékségben ennyiért nem fogsz kilós kenyeret venni. Az meg egyenesen csoda, hogy találni még a boltokban tejből készült tejet, de most hogy itt az ekáer majd elszalad a tej,cukor,olaj ára...


Az meg, hogy egy évig alacsony volt az infláció, na bumm. Sok helyen már megírták, hogy ha elmúlik a rezsicsökkentés mesterséges hatása, majd akkor lesd meg az inflációs rátát.

2015. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%

"Hiszen nagyon sok eredményt ér el, amit eddig más párt nem?"


Végül is a negatív eredmény is valamiféle eredmény...

2015. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy elfogulatlan gazdasági statisztikát mutassanak, hát a fogyasztás az eléggé elfogulatlan. Sok évnyi töpörödés után a lakossági fogyasztás az elmúlt 1-2 évben ismét fellendülőben van, és várhatóan 2015-ben tovább növekszik. Elemzi Zsiday Viktor alapkezelő [link]


Ha sokat fogyasztunk, akkor jobban élünk, ugyanis van miből. Ez is releváns példája, hogy sikrült a Fidesznek a gazdasági fellendülés, mégha most alig észrevehető ?


2015-ben a cikk szerint, majd jobban érezzük. Mit gondolsz?

2015. febr. 10. 17:02
 19/63 anonim ***** válasza:
81%
Az üzemanyag részéhez van egy kevés közöm: egyrészt a fuvarozók / magánszemélyek kb. 2 éve nem tankolhatnak külföldön belföldi használatra (mert ellenőrzik az átlépési dátumokat és az üzemanyagszintet a határon). Másrészt csökkent a benzinár... ez ennek az eredménye.
2015. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Ráadásúl kiderült, Paks is nagyon kedvező üzlet számunkra ! Ez is bejött Orbánnak... [link]
2015. febr. 18. 16:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!