Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van esély a...

Szerintetek van esély a trianoni békeszerződés bontására?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar és bánt ez a szerződés :(
2010. febr. 9. 15:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%
Legalább őszintén bocsánatot kérhetnének, mert az egész országot vérig sértették szerintem. :S
2010. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%
De nem tudom srácok ti úgy érzitek hogy mi nyertük a háborút vagy mi?
2010. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 bumbi02 ***** válasza:
39%

utolsó szerintem meg is magyarázta az egészet... VESZTETTÜNK a háboruban ezért vesztettünk területeket..

ez olyan minthogy felraksz 1000 forintot egy kártyajátékre és elvesztesz belöle 800at... aztán másnap mész oda a másikhoz h te add vissza azt a 800 forintomat...

2010. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
45%
NEMZETI RADIKÁLISOK!Nem érdemes ezekkel a pojácákkal vitatkozni!A minimum az 1941-es határok lennének!De én azzal se elégednék meg teljesen!ÉBREDJ MAGYAR!
2010. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 bumbi02 ***** válasza:
28%
én is ezt mondom neked: Ébredj magyar! szerinted hogy lehetne a területeket vissza szerezni?:) várom az értelmes tleteket
2010. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
62%
területeket visszaszerezni?:) ha 10000000 magyar elindulna lövöldözni akkor is szépen kinyírnának minket:)de azért mondjuk azért egy köszönetnyilvánítás jól esne mondjuk mivel mindig is mi voltunk Európa kapuja,mi állítottuk meg a törököket,a tatárokat.Hol lennének most tőlünk nyugatra ha mondjuk mi azt mondjuk az ellenségeknek,hogy mi nem akarunk bajt,nyugodtan menjetek el nyugatra ott több a zsákmány.De bezzeg mindig minket szidnak...áh nincs igazság.Bár ha csak elfogadnának minket és nem akarnának nekünk keresztbe tenni,már boldogabb lennék.
2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
53%

Vannak ennél sokkal fontosabb dolgai is az országnak. Amúgy ha "Magyarország a magyaroké", akkor mi közünk van pl a horvát területekhez, és az ottani több millió horváthoz?

Azért néha az ember eszét is kéne használni, nem csak a szívét.

2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 bumbi02 ***** válasza:
20%

az utobbi kettő válaszolona igaza van...

tényleg mi voltunk europa "pajzsa" amin csattantak a tatár és török ütések...am megmerném kockáztatni h az europai országok azt se tudják mér kéne köszönetet nyilvánitani illetve mér kéne bocsánatot kérni... nekik ez egy béke volt a sok közül.. nálunk azé van még az ezen való csámcsogás mert a "közel"multba történt, és mert elég nagy érvágás volt... de csak volt.. tul kéne lépni és nm az elcsatolt területekkel foglalkozni hanem a jövöt épiteni..

2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 P.Pityu ***** válasza:
67%
tullépni az ország 2/3ának elcsatolásán????nem érdemes foglalkozni vele?????olyan butaságokat irtok,hogy nincs is értelme vitatkozni veletek,mert nem éritek fel ésszel az országunk veszteségét.
2010. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 bumbi02 ***** válasza:
0%

butaságokat irunk... nah akkor mielőtt ilyet irnál... tudod hogy azokon a területeken kik éltek? azon a 2/3on? egyik elcsatolt területen se volt több mint 30% magyar... volt ahol kb 5%ni volt.. vagy annyi se...


de h ha mi butaságokat irunk.. légyszives írd le hogyha nem tul lépni kell rajta.. akkor mit tegyünk?kiabáljuk hangosan h vesszn trianon?

2010. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!