Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van esély a...

Szerintetek van esély a trianoni békeszerződés bontására?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar és bánt ez a szerződés :(
2010. febr. 9. 15:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy akkora hülye vagy!Magyarországon 1910-ben 55 százalék magyar volt te pancser!Igaza volt az egyik hozzászólónak nem érdemes veletek vitatkozni!FEGYVERBE MAGYAROK!
2010. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 bumbi02 ***** válasza:
33%

elöször fogd fel hogy mit irtam, utána pancserozz le... az ELCSATOLT területeken sehol se volt több mint 30% a magyarság ( pl erdélyben 30% felvidékben ugy szintén, de pl burgenland, horvátországban kb 5% alati volt ez az aráy..)

és h ha nem trianonnál akkor 10 -20 vagy 50 év mulv aveszitjük el azokat a területeket...

2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 P.Pityu ***** válasza:
100%

Én irtam,hogy nem lehet tullépni rajta.Csak hogy be tudjuk azonositani egymást PPityu aláirást használom.Semmiképp nem az a megoldás,hogy"fegyverbe magyar",mert a románok most nem állnának meg a Tiszánál.De például az Erdélyi Magyarokat nem kéne románoknak hivni, mint azt sokan teszik.

Ennél sokkal szégyenletesebb volt az állampolgárság megtagadása tőlük csupán gazdasági okokból.70 évig vágytak vissza az"anyaországhoz"erre mi(én nem) megtagadtuk őket.

2010. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
69%

Én Magyarországon élek, de nem ítélem el azokat, akik letagadták a magyarságukat. Őket is meg lehet érteni... Ők Romániában, meg máshol is kitaszítottak, de a gyerekeiknek biztos jó életet akarnak, így inkább csendben "magyarkodnak" csak.

K*csög románok...

2010. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
22:02-as ugye azt is tudod hogy a szlovákok 1920-ban nem akartak elszakadni csak autonómiát akartak Magyarországon.Az egyik szlovák politikus ki hangsúlyozta a lényeget. Jobb volt Magyarországhoz tartozni mint a csehekhez!Erdélyben igaz hogy nem voltunk többségben de voltak olyan helyek ahol 90%-on felül volt a magyarság!Az erdélyi németek nem akartak Romániához csatlakozni!A románok csak 14.században kezdtek betelepülni Erdélybe és csak a 17.század körül kerültek többségbe.Főleg azért mert az oláhok többször a magyar lakosság ellen fordultak és brutális kegyetlenséggel gyilkolták a magyarokat!Most már nagyon elegem van belőled inkább véded a magyarelleneseket mint a SAJÁT HAZÁDAT!
2010. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 bumbi02 ***** válasza:
0%

az oláhok többször brutális kegyetlenséggel ölték a magyarokat... mi is ugyanezt tettük.. trianon után...

a szlovákok is elszakadtak volna egy idő után... ha egy területen döntö többségben egy nemzet él az csak idő kérdése h mikor fog elszakadni..legalábbis amig szar állapotba van az ország.. (pl nézd Svájc, ahol jó lét van ott meg él egymás mellett több nemzet is..)

én nem magyarellenes vagyok, csak logikusan nézem az egészet... görgey se volt magyar ellenes azért mer feladta budát... csak logiksan nézte az esélyeket..

2010. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Mi soha nem bántottuk az oláhokat!!!!!!
2010. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 P.Pityu ***** válasza:
A környező országok szétszakadozásával megszüntek a trianoni szerződésben szereplők.Ekkor kellett volna a nagypofáju politikusainknak fellépni a régi területekért,de lapitott mindegyik.Azt hiszem Csurka emlitett fel valamit, de lehurrogták.
2010. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 bumbi02 ***** válasza:
0%
és gondolom a románok is igy gondolják hogy ők sose bántották a magyarokat...
2010. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló egy elmebeteg antimagyar!
2010. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!