Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van esély a...

Szerintetek van esély a trianoni békeszerződés bontására?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar és bánt ez a szerződés :(
2010. febr. 9. 15:04
1 2 3 4
 31/40 bumbi02 ***** válasza:
mért lennék antimagyar? mért lennék elmebeteg? indokold meg mind2t.. sztem én eddig teljesen reális adatokat közöltem... nem értem mi benne az elmebetegség... és azér lennék antimagyar mert nem értek egyet a trianon elötti területek visszaálltiásával? inkább csak racionálisan gondolkodom.. gondolkozz már el mekkora zürzavar lenne abból h ha visszacsatolnák...
2010. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Igenis ujra lehetne targyaltatni.Az is jobb mint a semmi!Mar csak azert is,mert egesz Europa tudja,hogy igazsagtalan volt a bekediktatum.Az antimagyarok itt azt irjak:"hat vesztettünk".Igen am,de nem csak mi es megis kizarolag a magyarokat büntettek meg.Ja,es nem a magyarok miatt tört ki a haboru!

Szoval Magyarorszag szetkaszabolasa egy ELÖRE MEGFONTOLT ALJAS KITERVEZETT TERV VOLT!!!!!

2010. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 bumbi02 ***** válasza:
0%

Igen am,de nem csak mi es megis kizarolag a magyarokat büntettek meg.Ja,es nem a magyarok miatt tört ki a haboru!


Végülis nem mi rohantuk le az osztrákokkal szerbiát....

mi az h csak a magyarokat büntették? talán az osztrákok nem vesztettek el területeket? nehogymá... hogyha nem számoljuk magyarországot vesztett osztrák területnek akkor is elvesztették a 3/4ét a birodalmuknak... h ha számitjuk mo-t is veszteségnek akkor 90%át a birodalmuknak elvesztették.. de igazából tényleg nem büntetétk meg öket, ez ajándék volt nem?

2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2010. máj. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 bumbi02 ***** válasza:
végülis ez a legjobb indok.. igazad van.
2010. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne esély az újratárgyalásra, csak az akarat hiányzott eddig.


Mint ahogy előttem írták, jó lehetőség lett volna akkor, amikor szétszakadtak a varsó szerződés államai, kár hogy nem éltek a "rendszerváltó" politikusaink a lehetőséggel.

2010. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

Milyen jó hogy M.O. így is sz@rban van és még a legcsóróbb részeket vissza szeretnétek kapni.Logika 0..

Persze könnyebb a régi dolgokon elmélkedni mint a jövőbe valami értelmeset csinálni.

És igen...Ébredj magyar és nézz körül,na meg gondolkodj mi lenne ha visszakapnánk a részeket....Milyen munkanélküliség lenne és milyen problémák ütnék fel a fejüket mint pl.a pénznem választás a nyelv a törvények....Szóval csak gratulálni tudok a kimosott agytekervényetek járásához..

És hajrá nyomjátok a leszavazó gombot eszetlenül mert nektek csak ettől lesz jobb napotok.

2010. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Engem is zavar és minden józan, hazafias érzelmű honfitársunkat is. Akik ezt a diktátumot kiszabták, jól tudták, hogy 80 év alatt nagyon sok minden úgy változik majd meg, hogy ezt ne lehessen "visszacsinálni"


Olyan frekventált helyen és helyzetben voltunk, hogy nem volt nagyon más választási jogunk. A bukás valahol sajnos a sorsunkban is benne volt. Igazságtalan ez mindenhogyan. Kevesen vagyunk, nincs hadseregünk sem, mindenünket kifosztották. Olyan ez mintha 5 gyaloggal akarnál csatát nyerni vezér, két bástya, és 2 huszár ellen, teljes gyalogsággal szemben....

2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ezt hiába bontjuk, ha nem írtuk volna alá, akkor is megcsinálják, bontással ugyan ez a helyzet.
2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Trianont már nem lehet visszacsinálni, DE segíteni lehetne az elsuaított területeken, például autonómiák létrehozásával. Egyébként meg aki azt írja, merthogy kissebségben voltunk (55%), az hülye mert nézzem meg mondjuk Orsozroszágot, Svájcot vagy akármelyik országot. Nagy-Magyarországnak mindigis a magyar volt a vezető, összetartó kultúrája, a románok hozzánképest "vadállatok " voltak, kizárólag magyar értelmiség létezett még Trianon után is nagyon sokáig. A másik odlog meg az, hogy szinte minden nyersanyagunk, stb a Felvidéken, Erdélyben volt, ami óriásit lendítene a gazdaságon most is. Harmadik dolog, amit "megtermelnek" pénzt pl Erdélyben azt nem hiszem, hogy szépen ott is fektetnék be, hanem áramlik Bukarestbe.
2010. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!