Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ehhez az adathoz...

Ellenzékiek, ehhez az adathoz mit szóltok?

Figyelt kérdés

"...bár még nem minden EU-tagállam tette közzé GDP-adatait, az eddigi jelentések alapján éves szinten a magyar GDP az első, negyedéves összehasonlításban a második leggyorsabb ütemű növekedést érte el."


Forrás:

[link]



2015. febr. 13. 21:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%

"Ennyit az "elmútnyócév"-ről, ami annyira szar volt..."


Meg annyit, hogy ami jó volt benne, az az IMF kölcsönből volt, mert a pannon puma épp az árok partján szédelgett.


Ez a kormány meg visszafizette a kölcsönt, kijött az EU-s kötelezettségszegési eljárásból, kiegyensúlyozta az államháztartást, a hiánycélokat nem csak betartja, hanem túl is teljesítette, csökkentette a munkanélküliséget és csökkentette a rezsit.


Ja... még mindig nincs kolbászból a kerítés...


Csak azt nem tudom, hogy az ellenzék, amikor olyan okos, miért nem használta ki hazudozás helyett az elmúltnyócévet, pedig meg volt hozzá a befektetők barátsága, washingtontól Brüsszelen keresztül Tel-Avivig mindenki haver vót, még a gazdasági statisztikák maszírozását se rótták fel...


Most meg a partvonalról üvöltöznek hogy hülye a bíró, meg szar a játék...

Hát kérem tetszettek vóna kormányozni, mikor kézbe vót a kormány...

2015. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért az IMF szerződés miatt nem omlott össze a magyar értékpiac, nem úgy, mint az amerikai. Medgyessy Péter viszont megmutatta mennyit érnek a politikai ígéretek, elkezdte végre hajtani amit ígért erre még rosszabb helyzetbe került az ország, pedig csak fizetéseket emelt, nyugdíjt emelt.

Viszont nagy érdem az a rezsi csökkentés aminek háromszor kellett végre hajtani, hogy elérje a Bajnai-kormány idei árakat.

2015. febr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%

# 22 vagyok


Kétharmaddal nem nyúltak a magyar felsőoktatáshoz, amikor abban vagyunk lemaradva, de szétverik a magas szintű közoktatást.

Igen vissza fizette, én meg tarthatom el a szüleimet a magánnyugdíjpénztár helyett. Na de várjuk ki jövőhetet, hiszen jön Putyin elnök és majd megmondja, hogy merre van az arra.

2015. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#14: de attól még, hogy éppen nem a legjobb vagy a szakmádban, attól még nem kell nélkülözni.
2015. febr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok szakértője a témának, de tudtommal a GDP-be beletartozik a „kormányzati fogyasztás és beruházás” is. Namármost ez az utóbbi években elég szépen megy nálunk.

Ahogy az EU-pénzlenyúlás is. Lehet utálni az EU-t, csak akkor tán nem kellene ennyi totál kamu projektet futtatni a pénzükön (mert ne legyenek illúzióink, hazánk haszonélvezője az EU-tagságnak anyagilag).


Arról pedig, hogy ki hogyan él: én elég jó vagyok a szakmámban (bár az is igaz, hogy nem pénzorientált foglalkozás), és a fizetésem alapból pont annyi lenne, mint 15 éve. Ha nem dolgoznék háromszor annyit. Szóval innen nézve én jobban teljesítek. :) Csak épp perspektívám és szabadidőm nincs, nyugdíjam nem lesz, és ami a leglényegesebb: elég kitartóan igyekeznek a reményt is elvenni tőlem.


Egyébként meg a statisztiai adatokról: a munkanélküliség is szuperalacsony nálunk – mert mindenkit közmunkára köteleznek, nehogy sokan legyenek a tartós munkanélküli kategóriában.

Most akkor mi van? :)

2015. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
kedves fideszes szavazó kérdező, majd akkor szólj, ha elértük az mszp-s tönkretett 2007es szintet
2015. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

csökkent a munkanélküliség meg a rezsi? komolyan? és hány új adó van ami miatt még is többet fizetsz?


legalább a hazudozást be kéne fejezni nyaloncok!

2015. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

# 20


Nem vagyok fideszfan, nem tudom ezt honnan vetted. Még csak nem is rájuk szavaztam.

Azonban, ha nem tudsz egy egyszerű vonalgrafikont értelmezni, akkor valóban nincs miről beszélnünk.

2015. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!