Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint ide bárkit be...

Akik szerint ide bárkit be lehet engedni (legyen az arab, afrikai, albán stb. ), azok olvastak már szaktanulmányokat a bevándorlókkal és a bevándorlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#bevándorlás #multkulti
2015. febr. 15. 23:54
1 2 3 4
 21/37 tetro ***** válasza:
54%

18.48

könyörgöm akkor mutass már egy ilyen elemzést, hogy értsük mi halandók is, mégis miről beszélsz.

2015. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

21:04


Mutattam 18:48-nál. Olvastál vagy nem? Mert csak kerülgeted az összes kérdéseddel. Rém egyszerű kérdés, mindenki számára érthető.

2015. febr. 18. 22:00
 23/37 tetro ***** válasza:
54%

22.00

nem mutattál. egyik sem tanulmány. nem olvastam ilyet, ahogy te sem. ha igen, akkor nevezz meg egyetlen egy tanulmányt amire hivatkozol. nem hogy nem olvastál, még keresni sem vagy képes egyet sem. de befejeztem.

2015. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

22:10


Szerintem leírtam nem is egy címet (igaz, hogy ott valamelyik egy önálló könyv és nem tanulmány), sőt korrigáltam is, hogy nem csak tanulmányokra vagyok MÁSOKTÓL kíváncsi, lehet bármilyen komolyabb munka. A címeim szerepelnek a kérdés alatt, szépen le vannak írva, visszakereshető, mindet olvastam legyen az tanulmány, komolyabb hangvételű könyv, vagy bármi amit hozzáértők írtak. Így már stimm? Címek a válaszokban.

2015. febr. 18. 22:17
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Tudod azért szeretem jobban az amatőrök által összedobott dolgokat, mert ott konkrétan emberekről írnak, sorsokról. A tanulmányaid meg általában egy rakat statisztikai adatot forgatnak úgy, hogy kijöjjön belőle az, amit ők láttatni szeretnének. Puffogsz a menekültekre, de olvastad, hogy jót tesznek a gazdaságnak? És ne írd, hogy Eu és Magyarország, mert ez így nagyon tág.
2015. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
A helyedben óvatosabban fogalmaznék, mert néha színtiszta statisztikai adatokat nem közölnek le, pont a rasszista bélyegzéstől való félelem miatt. Ergo száraz tényeket nem adhatnak le mindenféle buta maszlag okán. Egyébként emberi sorsokon keresztül is lehet szándékosan láttatni valamit.
2015. febr. 21. 15:47
 27/37 anonim ***** válasza:

A legtöbb szaktanulmány jellemzője a:

- szerző(k) neve(i)

- publikáció címe

- közreadó folyóirat címe

- kiadás dátuma

- egyéb, pl. oldalszám


Na ilyet nem írtál (nem hogy linkeltél...), ezt hiányolták.

2015. márc. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem olvastad/olvasták el a korrigált kérdést.
2015. márc. 7. 11:28
 29/37 anonim ***** válasza:
Ne hajtogasd ezt, mert nem írtál ilyeneket.
2015. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már szegény kérdezőt érvényesülni. Nem vettétek észre, hogy minden erőlködése arra irányul, hogy egyedül ő az okos, a tájékozott, és ő mindent kicsit jobban tud? Ilyenek számára nincs érv, mert ha nem felel meg nekik, átlépnek rajta.
2015. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!