Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint ide bárkit be...

Akik szerint ide bárkit be lehet engedni (legyen az arab, afrikai, albán stb. ), azok olvastak már szaktanulmányokat a bevándorlókkal és a bevándorlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#bevándorlás #multkulti
2015. febr. 15. 23:54
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de az alap kérdés arra irányult, hogy akik helyeslik a bevándorlást, azok olvastak-e ide vonatkozó szakirodalmat (nem csak tanulmányt, de ezt korrigáltam is). Na erre nem jött egyetlen válasz sem. Valószínűleg velem van a baj.
2015. márc. 7. 13:19
 32/37 A kérdező kommentje:

ma 11:59:


"Minden olyan dologra, amit nem lelkes amatőrök dobtak össze. Gondolok itt Pokol Bélától az "Európa végnapjai" c. könyvre, vagy Kirsten Heisig bírónő könyvére. Vagy akár az OECD munkanélküliségi rátáinak táblázata"


Itt a korrigált kérdés, amin nem csak tanulmányokat értek. Nem olvastál vissza, vagy nem jól olvastál vissza a korrábbi válaszok közt, ergo, te nem írsz igazat.

2015. márc. 7. 13:23
 33/37 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Konkrétan másoktól várok szakirodalmat, tanulmányt (korrigálva), szóval érveket nem nekem kéne hajtogatni. Gondolom nem érted a fenti kérdést vagy a korrigált kérdést, különben idevágó választ adtál volna.

2015. márc. 7. 13:26
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korrigált kérdés, hanem csűrés-csavarás. Sokáig szaktanulmányról beszélsz, aztán egyszer csak szakirodalomról és riportokról (két, egymástól és a tanulmánytól is oltárian különböző dolog), mert rájöttél, hogy nem mutattál tanulmányokat. Egy táblázat még csak nem is szakirodalom. Az egy adatsor, ami se nem jó, se nem rossz. Egy tanulmányban le lehet vonni következtetéseket, de önmagában 10-100-1000 szám semmit sem ér.


Az 5. és 16. válasz pont azt írja, hogy ő olvasott, szóval az egyszavas válasz a kérdésedre egyénenként változik, nála például: igen.


Pont hogy neked kell érvelni a bevándorlás ellen, mert az alap felállás az az, hogy bárki mehet bárhová. Neked nem tetszik, akkor érvelj ellene. Most behoztad azt az új igényt, hogy küldjenek már neked szakirodalmat. Nem nyomhatod át a bizonyítás kényszerét a másik oldalra. Az "Európa és Magyarország" nem túl konkrét, ez két külön vita lenne. Valószínűleg egyébként a 30. válaszban felvázolt helyzet áll fent...

2015. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Kicsit kifordítottátok a kérdést. Valóban nem írtam le tanulmányokat, mivel a kérdés nem az, hogy én olvastam-e, hanem az, hogy az a válaszíró mit olvasott a témában aki szerint ide bárhonnan jöhet bárki, legyen az szakirodalom vagy tanulmány,vagy komolyabb munka (ez aztán hatalmas csavarás ha mindkét oldalról lehet írni címeket). Természetesen a táblázatot nem mint tanulmányt hoztam fel, hanem mint elemezni való dolgot. Egyébként remélem be tudjátok másolni azt a mondatomat, ahol a bevándorlás ellen agitálok.

Nem, nekem nem kell küldeni szakirodalmat mert tudok használni könyvadatbázisokat és internetet, így jutottam hozzá pl.: Pótczik Szilveszter et al: Nemzetközi migráció - nemzetközi kockázatok. In: Magyar Tudomány 2008-09. 1095. o. írásához, és Keserű Dávid - Radics M Péter: Urbanizáció és vándorlás. (www.ittvagyunk.eu) munkájához. Az utóbbi oldalon bárki kedvére böngészhet ide vonatkozó tanulmányok közül. De fentebb említettem Pokol Bélától az Európa Végnapjai című könyvet, és részleteiben olvastam Kirsten Heisig-től a Das Ende der Geduld c. művét. Figyelemreméltó még Lóránt Károly jegyzete (A muszlim világ Európában), közgazdászként. Íme néhány cím (jegyzet, tanulmány, szakirodalom) a teljesség igénye nélkül. Bár akadt olyan aki szerint én semmit sem olvastam, pedig a szemem igen nehéz átverni, valamint mások szerint ezek "fals mesék".

2015. márc. 7. 17:25
 36/37 anonim ***** válasza:
O my.. neked Pokol Bélától az "Európa végnapjai" a szaktanulmány? Én rengeteget olvastam lévén, hogy bevándorlókkal foglalkozom (nem Magyarországon) a diploma melóm is bevándorlásról szólt. Szóval előbb olvass igazi "szaktanulmányokat" és csak utána tegyél fel ilyen kérdésekt..
2015. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Omg...hol írtam Pokol könyvére, hogy szaktanulmány? :D
2015. máj. 16. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!