Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint ide bárkit be...

Akik szerint ide bárkit be lehet engedni (legyen az arab, afrikai, albán stb. ), azok olvastak már szaktanulmányokat a bevándorlókkal és a bevándorlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#bevándorlás #multkulti
2015. febr. 15. 23:54
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

tegnap 20:44


Ezt magyaráztam el tegnap a 15:00-ás hozzászólásomban.

Európa és Magyarország.

2015. febr. 17. 09:41
 12/37 A kérdező kommentje:

tegnap 22:57


Olyanokat soroltam fel amiket olvastam, a teljesség igénye nélkül. Bár a bírónő munkáját csak részleteiben, mivel a német nyelvtudásom nem túl erős. De én is kíváncsi lennék arra, hogy magára a kérdésre miért nem sikerült még válaszolnod?

2015. febr. 17. 09:42
 13/37 tetro ***** válasza:
54%
Ebböl egyik sem tanulmány
2015. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

ma 12:06


Helyesbítettem a tegnapi 15:00-ás hozzászólásomban. Válaszod továbbra is várom.

2015. febr. 17. 13:52
 15/37 anonim ***** válasza:
90%
Én is várom, hogy ide, vagy az unió többi országába?
2015. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van kérdező, fölösleges veled vitatkozni. Aki így képzeli a téma feldolgozását, ahogy te, nehéz helyzetben van, mert nem tudja felismerni, hogy egy adott írás a problémájáról szól. A bevándorlással kapcsolatos valódi tanulmányok nem azt ecsetelik, kik jönnek ide. és mit tesznek itt. A valódi tanulmányok például arról szólnak, mi lett a következménye a NATO bombázásoknak Koszovóra nézve (természetesen a szerb közvélemény változása kapcsán). És arról, hogy a koszovói belpolitikának milyenek a belső és külső feltételei. Mert ebből következik a koszovói menekülthullám. Ha pedig mondjuk a szíriai menekülthullámot kívánjuk vizsgálni, akkor előbb az USA Szíria-politikájának változásait, azok okait kell elemezni. Különben soha nem jutsz el a megértésig.

És ezekről még magyar újságcikkek is egész jók olvashatók. Mélyebb tanulmányokhoz pedig vagy általános összefüggések megismerése (sok éves iskolai tanulmányok) vagy nyelvek ismerete kell. Ugyanis az elsilányított magyar kultúrában erről csak pártpropaganda célú (és többnyire hamis, vagy gyenge ) fércművek jelennek meg önmagukat régen eladott, és gerincüket régen elvesztett emberektől.

2015. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

07:40:


Már leírtam egyszer, olvass vissza.

2015. febr. 18. 14:05
 18/37 A kérdező kommentje:

11:20


Igazad van, de közben helyesbítettem, és ideértem a vonatkozó szakirodalmakat és riportokat, szóval mindent amit nem lelkes amatőrök hánynak össze. Magától értetődik, hogy egy háború mindig lökést ad a migrációnak, de elsősorban az érdekelt, hogy pl. a nem európai betelepülők hogyan állnak hozzá a befogadó ország viszonyaihoz, kultúrájához nyugaton.

2015. febr. 18. 14:10
 19/37 tetro ***** válasza:
54%

14.10

amit irsz azt tudományosan szinte lehetetlen kutatni. Értlelme meg csak generációkon keresztül lenne. és mire lenne jó?

2015. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

14:19


Készültek ilyen elemzések, például amelyik a németországi (többgenerációs) muszlimok helyzetét vizsgálja Thilo Sarrazin írása alapján.

Aki akar keresni az talál. De reménykedtem benne, hogy több egyenes válasz érkezik a kérdésre, és te sem adtál rá eddig választ.

2015. febr. 18. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!