Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme a kutya chipelésnek?

Mi értelme a kutya chipelésnek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 21:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
7%

Értelme? Semmi. Csak pénzlenyúlás.

Amelyik kutya önszántából kóborol el otthonról, az haza is fog találni, a sintérek segítsége nélkül is.

Akit meg szándékosan akar a gazdija utcára rakni, abba úgyse fog csipet rakni.

2015. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

"#11 te mindent anyag költségén akarsz.eladni?"


Hogy máshogy akarna eladni? Csak a nyerészkedő emberek nem tesznek így


"Foglalkozol BMW 320d-vel is? "


Én nagyon remélem, hogy nem. Ez ugyanis épp egy nyerészkedő korcs faj nagy találmánya.

2015. febr. 23. 22:43
 23/42 anonim ***** válasza:
87%
A személyes sertesekkel szépen bemutatkoztál. Kérem az aminek türelmét... Nincs könnyű dolguk.
2015. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
76%

"Én személy szerint 1, azaz egy darab kutyát már visszavittem a csíp segítségével."


Hogyan?


Ezt írja ki a rendszer:

"További adatokat belépési jogosultsággal rendelkező állatorvos segítségével tekinthet meg."


Honnan tudod, hogy ki a kutya állatorvosa?

Szerinted hányan visznek talált kutyát állatorvoshoz?

A több száz állatot őrző menhely vesződik vele, hogy minden egyes kutyához állatorvost hívjanak?


Az lenne kóser, ha legalább a gazda telefonszáma nyilvános adat lenne.

2015. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést? Kapsz egy 15 jegyű számot. Mit tudsz vele kezdeni?
2015. febr. 23. 23:07
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. megjátszottam a lottón és nyertem vele 200 forintot!
2015. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
92%

ma 22:04

Azért reggelig csak nem hullik el az a talált kutya?

Az állatorvosok pedig minden adathoz hozzáférnek . Bármelyik, bárhol bechipezett kutya adatához. Már, ha regisztrálták is.

2015. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a felelős állattartás része az is, hogy nyilvánosan felvállaljuk tulajdonosi mivoltunkat, tehát kötelezővé tenném egy telefonszám vagy e-mail elérhetőség megjelentetését.


Miért lenne gond, ha a MINDENKI számára látható lenne a petvetdata adatbázisban egy nyamvadt email-cím?

2015. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%
Hááát például a barátnőm mentett már így kutyát. Mivel tudta, hogy az állatorvos fér hozzá az adatokhoz, ezért (dobpergés) nem a gyepmesteri telepre vitte el, hanem a legközelebbi állatorvoshoz, aki szépen meg is mondta neki, hogy hol lakik a tulajdonosa, sőt még pórázt is adott kölcsön.
2015. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
53%

Egy helyzetet mindig a körülmények hoznak elő. Magyarországon túl sok a kutya. Ennél csak azok a felelőtlen gazdák vannak többen, akik, ha megunták, egyszerűen elzavarják a szerencsétlen kutyákat. Az intézkedés ezek ellen van. Ha rosszul csinálják, akkor nem a chip a hibás, hanem a végrehajtók. De itt senki se az embert nézi, hanem rinyál a helyzeten.

A chip egy azonosító, ha nem megfelelő, az a kitervelő hibája. Hogy te nem mindenhez férsz hozzá, annak az az egyszerű oka, hogy semmi közöd hozzá. Erre vannak a magfelelő szervezetek. Ha azok nem végzik el a feladatukat, akkor te sem fogod helyettük megcsinálni. Nem is ez a cél, hanem hogy elvégezzék. Ezért hőzöngj.

A kutyachip egy nagyon hasznos és értelmes szerkezet tud lenni, ha arra használják, amire való, és azt el is végzik. Ha ezt felismered, akkor tudni fogod, hogy nem a chip ellen kell harcolni, hanem a tisztességes munka elvégzéséért. Minden lehetséges eszközzel.

2015. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!