Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szöges fojtó nyakörveknek...

A szöges fojtó nyakörveknek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Egyre több kutyán látok, szerintem sokan csak azért veszik meg, mert menőnek gondolják.

Nem tudom elképzelni, hogy mi célt szolgálhat. Elhiszem, hogy vannak kemény kutyák, az enyéim is azok, mégis megneveltem őket.



2014. máj. 20. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én engedélyhez kötném a vásárlását. Megfelelően alkalmazva jó kis eszköz. Csak épp a vásárlók 90%-a nm tudja, h hogyan kell alkamazni, mind azt hiszi, h fojtóra kell állítani pl....
2014. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
a szöges, egy kiképzőeszköz, és meg kell tanulni a használatát. mellesleg arra, hogy szépen tudjon sétálni a kutya, pont nem alkalmas. örző-védő kézbentarthatóságnál pl. nagyon hasznos.
2014. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Erősebb hatást fejt ki a szögek miatt, így kevesebb erőre van szükség a kutya kézben tartásához.

Én hobbikutyások között abszolút nem látom értelmét és nem nézem jó szemmel. Egy egyszerű vékony vagy zsinór fojtóval többre mennének.

2014. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
A vékony fojtó--"kontakt póráz" sokkal veszélyesebb hozzá nem értőknél, mint egy mostanában kapható, gumi véggel ellátott bazi vastag szemű szöges a kutya válláig leeresztve.
2014. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi erővel hozzá nem értő kezébe ne adjunk kutyát, mert a világ minden eszközét lehet úgy használni, hogy az a kutyára nézve ártalmas legyen.
2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egy hétköznapi lány válasza:
A hozzánemértőknek csak az hogy "menők" legyenek
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!