Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a magyarsá...

Miért szidják sokan a magyarságot, amikor az egyik legjobb nép a földön?

Figyelt kérdés

Magyarországon jó élni, mert bővizűek a folyók és dúsak a legelők. Kedves a lakosság és jólét van.

Öröm itt családot alapítani és gyereket vállalni, mert tudom, hogy szilárd alapokra tudom építeni az életem, ami lehetőségekkel teli.


Ennek ellenére sokan pocskondiázzák a helyet, pedig érdemes megnézni, hogy milyen nagy a nyomor például Afrikában. Sajnos túl sok a magyarellenes. :(


2015. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4
 21/34 tetro ***** válasza:
47%

08.09

akkor e csodálatos analógia mentén, én nem vagyok liberális :D

2015. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A pozitív felsorolásból kifelejtetted, hogy az ország természeti adottságai és jogszabályi környezete lehetővé teszi, hogy az udvaron pálinkázva Wartburgot szerelj, ami - mint közismert - a létező leghasznosabb időtöltés.
2015. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%

"akkor e csodálatos analógia mentén, én nem vagyok liberális :D"


A mostani csodálatos analógiám mentén gyenge vagy szövegértelmezésből. A csak a libsik vették komolyan, nem egyenlő azzal, hogy a libsik mind komolyan vették.

2015. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 tetro ***** válasza:
61%

10.38

ja értem. szóval akkor mindenki libsi aki mást mond, de ha nem attól még lehet libsi :D

2015. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem érted. Csak a libsik között vannak olyan hülyék, hogy komolyan vegyék, de ettől még nem mind ANNYIRA bumburnyák.:)
2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
lalalalalala
2015. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg az az "érdekes", hogy egyesek ISMERETLENÜL meg tudják mondani, hogy melyik válaszoló libsi, melyik nem...

(Vagy inkább úgy gondolják, hogy aki komolyan vette, az libsi, aki meg nem, az nem az. Grat.)

A másik "kedvencem", amikor ugyanilyen körülmények között, azaz anonim felhasználókról - azok bármilyen erre utaló nyilatkozata nélkül - megállapítják, hogy nem magyarok.

Áhh, megvan: ez biztos az "ősi sámánerő" és "szellemtudomány"... :D

Lehet lepontozni. :P

2015. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg az az "érdekes", hogy egyesek ISMERETLENÜL meg tudják mondani, hogy melyik válaszoló hisz "ősi sámánerő"-ben és "szellemtudomány"-ban.


Na hogy ízlik a kettős mérce?

2015. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 tetro ***** válasza:
90%

20.11

ez azért logikailag nem annyira áll meg...

2015. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
13%
Berta, a nemzethez tartozás nem származás, hanem viselkedés kérdése. A magyarokat ostorozó, egyéb nemzet fiait istenítő nyilván nem sorolható a nemzetbe.
2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!