Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a magyarsá...

Miért szidják sokan a magyarságot, amikor az egyik legjobb nép a földön?

Figyelt kérdés

Magyarországon jó élni, mert bővizűek a folyók és dúsak a legelők. Kedves a lakosság és jólét van.

Öröm itt családot alapítani és gyereket vállalni, mert tudom, hogy szilárd alapokra tudom építeni az életem, ami lehetőségekkel teli.


Ennek ellenére sokan pocskondiázzák a helyet, pedig érdemes megnézni, hogy milyen nagy a nyomor például Afrikában. Sajnos túl sok a magyarellenes. :(


2015. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek!


Már az MSZP kormány óta jólét van, de a Fidesz még erre is rátett, és most már az összes Afrikai országnál jobban élünk!!

Merek családot alapítani, mert tudom, hogy elég 47 ezer is a megélhetéshez.

Imádom az itt élőket, mert más országokkal ellentétben, itt mindenki összetart, és segíti a másikat. Támogatnak ha valami ötletemet meg akarom valósítani, örülnek ha sikereket érek el és nem lehúznak, mint más országokban.

És különben is, a magyar a legjobb nép a földön, mert az inkákkal ellentétben, mi még élünk!

2015. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
90%
Te most troll vagy vagy pedig drogos? Vagy csak szimplán a köztv-t nézed, azt is 3d szemüveggel.
2015. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%

Csak, hogy az eredeti kamukérdésre is válaszoljon valaki:

Ki a pötsöm szidná a magyarságot? Cigányok és zsidók?

Ki a péniszt izgat, de tényleg.:)

2015. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
71%

"Na hogy ízlik a kettős mérce?"


Ne terelj, légy szíves. Írd le inkább, hogy pontosan melyik válaszok íróját gondoltad libsinek, és főleg azt, hogy MIÉRT.


"Berta, a nemzethez tartozás nem származás, hanem viselkedés kérdése."


Hátöööizé... SZERINTED.

Egyébként hogyan viselkedik egy "igazi magyar"? :D


"A magyarokat ostorozó, egyéb nemzet fiait istenítő nyilván nem sorolható a nemzetbe."


Ha az "egyéb nemzet fiait istenítő"-t kihagyjuk, akkor azt simán kritikának hívják. (Akár még önkritikának is. Egészséges dolog ám, a fejlődés kezdete.)

Én úgy vettem észre, hogy elég sokan képtelenek árnyalni, és egy natúr kritikát már óriási támadásnak vesznek. (Nem csak itt, "odakint" is. Az emberek egy része egyszerűen nem képes eltűrni még a jóindulatú, segítő kritikát sem.)

2015. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!