Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a magyarsá...

Miért szidják sokan a magyarságot, amikor az egyik legjobb nép a földön?

Figyelt kérdés

Magyarországon jó élni, mert bővizűek a folyók és dúsak a legelők. Kedves a lakosság és jólét van.

Öröm itt családot alapítani és gyereket vállalni, mert tudom, hogy szilárd alapokra tudom építeni az életem, ami lehetőségekkel teli.


Ennek ellenére sokan pocskondiázzák a helyet, pedig érdemes megnézni, hogy milyen nagy a nyomor például Afrikában. Sajnos túl sok a magyarellenes. :(


2015. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
2%
A magyar egy csicska nép.
2015. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, te egy iszonyatosan nagy troll vagy... Nincs jobb dolgod, mint ilyen idióta kérdéseket kiírni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__671..

2015. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Te ugye az az 59%-os válaszoló vagy, aki folyamatosan a magyarokat pocskondiázza?
2015. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Igazán jó, amikor Debrecenben egy munkás ruhás pasi kurjongatott, aztán röhögve hozzátette, hogy parasztosan, hát igen, ez a magyarság....
2015. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%

"Te ugye az az 59%-os válaszoló vagy, aki folyamatosan a magyarokat pocskondiázza?"


Szinte biztos!

Jó szánalmas élete lehet ha ennyire ráér. :)

2015. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Viszont Mo nem afrikai ország, hanem abba közegbe tartozik mint Románia, Ausztria, Szerbia stb... így érthető, hogy többnyire hozzájuk mérnek minket és nem pl Madagaszkárhoz.
2015. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésre a válasz nagyon precízen és részletesen itt található :


[link]

2015. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 BlackSword ***** válasza:
15%
Nem tudom milyen tudatmódosítóval élsz, fe kérlek küldj nekem is... "Rendesek az emberek" Egyessével lehet, de már kettő nem képes egyetérteni semmiben sem... meg a dögöljön a szomszéd tehene is, meg felnyomják egymást... Árpád vezértől Horthy Miklósig mindenki forog a sírjában, aki megpróbált tenni valamit ezért az országért...
2015. ápr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, hogy csak liberális, magyarfóbiás testvéreink vették komolyan a kérdést. Ez sokat elárul az értelmi képességeikről.:)
2015. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

"Érdekes, hogy csak liberális, magyarfóbiás testvéreink vették komolyan a kérdést. Ez sokat elárul az értelmi képességeikről.:)"


Így van.

Egyébként megfigyelhető, hogy néhány topicban csak úgy sorjáznak a magyarellenes, uszító, rasszista kommentek ugyanazok billentyűzetéből, akik habzó szájjal fasisztáznak és cenzúráért, ha valaki le "merészeli" írni azt a szót, hogy cigány, vagy zsidó.


Amennyiben ezen kérdésekben a magyar népnév helyett a fenti két kisebbség neve szerepelne, ők lennének a legjobban kiakadva.

Javaslom a kommentjeikben cseréljük ki, és nézzük meg mit szólnak hozzá. :)))

2015. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!