Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lenne, akarnád-e...

Ha lehetséges lenne, akarnád-e hogy minden cigány eltűnjön Magyarországról, ha ennek az lenne az ára, hogy a csekély számú, de becsületes cigányok is eltűnnének?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok kelteni,(amúgy én-sem-szeretem őket)de akárhány embertől megkérdezem ezt,vagy igen-t mond,vagy hirtelen elhallgat-ami ugye elég beszédes...(még a liberálisok,és a baloldaliak is...)
2010. febr. 19. 23:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
56%
Igen, nem érdekelne az az 1-2 százalék. Egyébként a cigányok nagy része is eltüntetné az összes "rohadt paraszt magyart". (Az mellékes, hogy akkor vajon ki dolgozna meg a segélyükért).
2010. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
52%
Bizony jó lenne ha eltűnnének. De a magyarok felét is ki kéne írtani... túl sok már itt a görény... De magyarból legalább van egy pár tisztességes ember... ők megmaradhatnának...
2010. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
67%
aki annyira védi a cigányokat az nézzen már fel myvipre, meg a kiírásukra pillancson rá, hogy na ki jön magyart verni? a saját hazánkban...dögöljön meg mind!
2010. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy én nem akarom hogy eltűnjenek, csak rakjuk be őket Baranya megyébe és kerítsük körül 20 m magas betonfallal (a drótkerítés nem jó mer ellopják).
2010. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
63%
20 m magas betonfal nem olyan jó mert olyan sokan vannak hogy egymás hegyére/hátára ugrálva felmásznának.Simán ki tudnak kóborolni onnan.
2010. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
55%

menyjenek csak Brüsszelbe aztán csináljon velük a sok okos öltönyös amit akar

vagy még jobb Izraelbe


halljátok cigók Izraelbe ingyen kolbászt osztanak!

2010. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen
2010. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
34%

Nem akarnám.

Mert nincs jogom meghozni egy ilyen döntést, meg mert azt sem írtad le, hogy hova tűnnének el, ami azért okot ad az aggodalomra, mert az emberek nem szoktak csak úgy eltűnni, hacsak el nem tüntetik őket.


Ha a roma-probléma nem pártpolitikai kérdés lenne, amiről csak ilyen bulvár-stílusban szokás beszélgetni, ha azoknak az (egyébként kitűnő) magyar szociológusoknak kellene megoldani a felzárkóztatásukat, akiket most szarba sem vesznek, akkor nem kéne senkit sem eltüntetni.


Mert meg lehetne oldani.

Persze nem varázspálcával, meg turulsuhogással. Értem én, hogy ez nem mutatna olyan jól egy programban sem, meg sok lenne a szövegben az idegen szó.

De ha az ilyen tudományos eredmények teret kapnának, akkor nem arról kellene vizionálni, hogy ki mikor és honnan tűnik el, hanem egész kulturáltan is hozzá lehetne állni ehhez a témához.

Szerintetek igény lenne rá?

2010. febr. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
28%
NEM.Én inkább azokat irtanám ki,akik igennel válaszoltak.Nem vagyok cigány,de egy csomó normális,kultúrált,iskolába járó cigány ismerősöm van,és aki őket bántaná,az dögöljön meg!!!És nem lenne csekély számú,akiket a kérdező csekély számúnak nevez!!!És csak hogy tisztázzuk:A bűnöző cigányokat én is utálom,és rendet is kell tenni,a csendőrség például nem rossz ötlet.De csak a bŰnözők bűnhődjenek,ártatlanok ne!!!
2010. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nem ér annyit a maradék normális se, hogy a maradék itt maradjon!
2010. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!