Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lenne, akarnád-e...

Ha lehetséges lenne, akarnád-e hogy minden cigány eltűnjön Magyarországról, ha ennek az lenne az ára, hogy a csekély számú, de becsületes cigányok is eltűnnének?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok kelteni,(amúgy én-sem-szeretem őket)de akárhány embertől megkérdezem ezt,vagy igen-t mond,vagy hirtelen elhallgat-ami ugye elég beszédes...(még a liberálisok,és a baloldaliak is...)
2010. febr. 19. 23:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

,,Azért azt hozzátenném,hogy engem már ,,lebüdösmagyaroztak",és az nekem sem esett jól...persze nem mind ilyen.

Az egész kérdést pusztán azért tettem fel,mert nagyon érdekel,hogy kit mit gondol VALÓJÁBAN róluk,és mennyire védi őket. Mondom,egy csomó olyan emberrel beszéltem már,aki szintén védte őket,de amint szóba került a fenti kérdés,gondolkodóba esett...és engem pedig ez ejtett gondolkodóba.

2010. febr. 21. 19:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!