Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lenne, akarnád-e...

Ha lehetséges lenne, akarnád-e hogy minden cigány eltűnjön Magyarországról, ha ennek az lenne az ára, hogy a csekély számú, de becsületes cigányok is eltűnnének?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok kelteni,(amúgy én-sem-szeretem őket)de akárhány embertől megkérdezem ezt,vagy igen-t mond,vagy hirtelen elhallgat-ami ugye elég beszédes...(még a liberálisok,és a baloldaliak is...)
2010. febr. 19. 23:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

"Ahelyett hogy bunkó szövegeken gondolkoznál, te kis pökhendi gyökér..."


neked milyen igazad van :D


"!!!!bunkó szövegeken!!!!" ezt kiemelném -->


--> "te kis pökhendi gyökér"


hmmm :/


teljesen igazad van xD

2010. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
15:39: Nem sértődöm meg, de a kérdés nem teljesen korrekt,mivel én egy mindenkit érintő,igen nagy horderejű kérdést tettem fel,te pedig inkább az én személyemre próbálsz hatni...amúgy nyilván nem tudnám elfogadni, inkább én állnék oda édesanyám helyett.
2010. febr. 20. 15:43
 43/61 anonim ***** válasza:
54%

Értem, ez csak egy példa volt, nem személyeskedni akartam.

Csak rá akartam világítani, hogy megeshet, egy döntés kevesebbeknek lesz rossz, mint amennyinek jó, de ezt a kisebbséget is tiszteletben kell tartani, mert különböző esetekben bárki lehet kisebbségben.


Olyan ez, mint a halálbüntetés. Előfordulhat, hogy egy ártatlan ember is meghal, mert kivégzik, és ezért nem derül ki róla, hogy ártatlan volt. Ezért tiltakozik a fél világ a halálbüntetés ellen. Azért az egy-két emberért, akit így tévedésből gyilkolnának meg.

Nem mindig a többek érdeke számít.

Lehet hogy főként rossz tapasztalataid vannak a romákról, és lehet hogy a legtöbbeknek ezek vannak, történetesen többnyire nekem is. De tiszteletben kell tartani a keveseket. Inkább változtassuk meg a többséget, mint tüntessük el azokat is, akik nem érdemelnék meg. Nem?

2010. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz,és nem vettem személyeskedésnek:)


De sajna annyira összetartozó egy kisebbség,és annyira nem látszik,hogy a becsületes romák,és vezetőik tennének valamit a haszontalan többség megregulázása érdekében,hogy ha csak úgy szabadulhatnánk meg a cigánybűnözőtől,hogy a becsületes cigók is velük mennek, akkor én ezt választanám.

És ahogy látom,a kommentelők többsége is.

2010. febr. 20. 15:52
 45/61 anonim ***** válasza:
49%
vesszenek a cigányok! aki megmentené őket azoknak szívből kívánom, hogy egy cigó banda kapja telibe még ma este:D
2010. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
30%
Mehetnek. Legalább végre eltűnne Viktorka is. :D
2010. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
0%
cigány mentes jövőt!
2010. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Na,hát tök érdekes olvasni a sok kommentet...Megmondom őszintén,azt hittem, több lesz a fajvédő,de alig volt az ,,elvakult fajvédő" stílusú hozzászóló.Az külön érdekes,hogy viszonylag sok olyan komment jött,ahol az író azt mondta,hogy ő nem kifejezett fajgyűlölő,de ha lenne ilyen lehetőség,bele menne.

Ez is csak azt bizonyítja,hogy el kéne gondolkodni,hogy érdemes-e hagyni, hogy továbbra is úgy védjék ezt a kisebbséget,mint a hímes tojást...ráadásul a magyarok kárára...

2010. febr. 21. 00:31
 49/61 anonim ***** válasza:
0%
Az őket pártoló magyarokat is kilehetne küldeni? Utána indulhatnának még a bolsevikok is.
2010. febr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
64%
Na látom valaki jól lepontozott,mert nem vagyok rasszista.De a dolog kölcsönös,én is lepontozom a rasszistákat.:)Előzőnek:Kiket pártoló magyarokat?A normális cigányokat pártolókat?Mert ha rám célzol,akkor én közlöm,hogy a bűnöző cigányokat k*rvára nem pártolom.De a normálisokat igen.Van egy cigány csaj a suliban,ápolt,kedves,normális,kultúrált,barátok vagyunk,és ne merje bántani. senki.
2010. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!