Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lenne, akarnád-e...

Ha lehetséges lenne, akarnád-e hogy minden cigány eltűnjön Magyarországról, ha ennek az lenne az ára, hogy a csekély számú, de becsületes cigányok is eltűnnének?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok kelteni,(amúgy én-sem-szeretem őket)de akárhány embertől megkérdezem ezt,vagy igen-t mond,vagy hirtelen elhallgat-ami ugye elég beszédes...(még a liberálisok,és a baloldaliak is...)
2010. febr. 19. 23:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!Te egy nem normális,lázító agyalágyult barom vagy.Finoman és nőiesen kifejezve.

Már csak arra lennék kíváncsi,hogy ezt a kérdést a romáknak is fel mernéd-e tenni?Nem buli a buli nélkülük,és legyél lojális.:))))))))

2010. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

10:48:


Hát igen,te is egy tipikus példája vagy a ,,Mindenki magából indul ki" elvnek:D

Amúgy amit kérdeztél, hülyeség,mert melyik cigány akarná,hogy eltűnjenek a cigányok. Amúgy inkább te kérdezd meg őket,hogy akarják-e, hogy eltűnjenek a magyarok. Aztán írogass még ilyen ,,értékes" hozzászólásokat:)

2010. febr. 21. 11:23
 53/61 anonim ***** válasza:
46%

Hát inkább a hülyéket irtanák mint a cigányokat!Ez most jól esik ugye:))))

A kérdésed meg remek volt!Ettől haladtunk is előre egy lépést.Nagy az Isten állatkertje öregem.:))))))Igen,terhes vagy!Ezt a szintet hoztad...

2010. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
"irtaNÁK"? Azt hiszem akkor magaddal kezdhetnéd, libsi. :)
2010. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Látod hogy nem a lényegre figyelsz.Meg mutatom ezt a remek kis kérdést,egy két olyan roma bandának,aki többet dolgozik mint egy átlag magyar,aztán majd röhögök magamban,meg azon hogy fognak kutatni a skalpod után te szerencsétlen ön(ki)elégült pupák!Ha,ha,ha.
2010. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim válasza:
Határozott igen
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
40%

a cigányok után mehetnek a védők is!

ők se fognak hiányozni...


"Na látom valaki jól lepontozott,mert nem vagyok rasszista.De a dolog kölcsönös,én is lepontozom a rasszistákat.:)"


ekkora gyíkot....

most jól megmondtad te liberális demokrata... tessék adok

kockacukrot :-)

2010. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
10:32: Fantasztikus, örülj akkor annak a lánynak a suliban. Attól én még irtózom mindtől, egytől egyig.
2010. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
69%!Látod!Kevés a cigánykérdés a parlamentbe jutáshoz!
2010. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
77%

"Attól én még irtózom mindtől, egytől egyig."


Persze.Tőle is személy szerint.Pedig nem is ismered.Idióta.Na inkább megyek a többi topikba értelmes kérdésekre válaszolni,és visszaszerezni a százalékomat.Ez az oldal különben sem ilyen idiótaságokra van,hanem arra,hogy ha valakinek valamilyen segítsége van szüksége,akkor megkaphassa.Pontozni sem vélemény alapján kéne,de mivel engem lepontoztak a rasszisták a véleményem miatt,akkor én miért ne pontozzak vélemény alapján?Pedig nem így kéne.Remélem egyszer valami miatt nagyon megalázó helyzetbe kerülsz,amiről NEM TEHETSZ.Gondolj már bele,hogy a normális cigányoknak milyen érzés,hogy ilyen idióták kirekesztik őket,mert sötétebb a bőrük.Végeztem.Üdv.


ui:Ami a liberális demokratát illeti,közlöm,hogy utálom az SZDSZ-t és az MSZP-t sem szeretem.

2010. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!