Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lenne, akarnád-e...

Ha lehetséges lenne, akarnád-e hogy minden cigány eltűnjön Magyarországról, ha ennek az lenne az ára, hogy a csekély számú, de becsületes cigányok is eltűnnének?

Figyelt kérdés
Nem gyűlöletet akarok kelteni,(amúgy én-sem-szeretem őket)de akárhány embertől megkérdezem ezt,vagy igen-t mond,vagy hirtelen elhallgat-ami ugye elég beszédes...(még a liberálisok,és a baloldaliak is...)
2010. febr. 19. 23:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
6%

"NEM.Én inkább azokat irtanám ki,akik igennel válaszoltak"


na most sikerűlt magadat is allulmúlni

hogy csinálod?:$

2010. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
46%

""NEM.Én inkább azokat irtanám ki,akik igennel válaszoltak"


Ez természetesen indulat volt a részemről.De nem gondolom,hogy egyesek,hogy gondolják,hogy ártatlanok bűnhődése elfogadható.Tehát javítva:Inkább azokat küldeném el Magyarországról,akik igennel válaszoltak.


"na most sikerűlt magadat is allulmúlni

hogy csinálod?:$"


Te ismersz engem,vagy mi?

2010. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
56%

"Te ismersz engem,vagy mi?"


hát hála Istennek nem... amiket írtál...


de nem baj majd ha jó kisfiú leszel téged is a romák után küldünk :-)

de ahogy az orvos is javasolta szedjed tovább a nyugtatókat hogy ne legyenek legközelebb ilyen düh kitörésed

2010. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
16%

14.17.

Ahelyett hogy bunkó szövegeken gondolkoznál, te kis pökhendi gyökér, egyszer már érdemben is hozzászólhatnál egy kérdéshez.

Ezek a nagyon menő leosztásaid annyira gyengék, hogy már nem tudok szó nélkül elmenni mellettük... Qrvára nem vagy vicces.

Csak gondoltam szólok.

2010. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
26%
14:32 Én szerintem teljesen érdemben szóltam hozzá a kérdéshez:NEM tudom elfogadni,hogy ártatlanok bűnhődjenek.És azt is írtam,hogy a bűnöző cigányokat én is utálom.Ja és honnan tudod,hogy a többi kérdésre milyen válaszokat írok?
2010. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Tehát gyengébbek kedvvért:10.37 az első hozzászólásom ebben a topikban.Tehát az aki azt írta,hogy sikerült magamat is alulmúlnom,egy logikátlan állatságot írt,mert nem tudhatja,hogy a többi kérdésre mit írtam,azt meg nem tudom miből szűrte le,hogy ide írtam már korábban is.
2010. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
26%
14.48 14.17-nek ment,bocsi.:)
2010. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 baranyi kálmanné ***** válasza:
Szerintem azé tart itt Magyarország mert, ennyi rossz indulatú ember van,.Ha minden bűnős embert el küldenétek ki maradna Magyarországon? Miét nem volt ez 20évvel ezelőtt? mindenki dolgozott nem volt ez a fajgyűlőglett szerintem itt mindenki egyformán bűnős a ki alakult helyzeté.
2010. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
14:48: Mondjuk én nem tudnám elfogadni,hogy a rengeteg becsületes magyar(persze köztük is vannak akasztófára valók)azért szenvedjen a bűnözőcigányoktól, mert van egy kis réteg köztük,akik ,,ártatlanok"...
2010. febr. 20. 14:56
 40/61 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező.

Elfognak 5 agresszív szemétládát, akik mondjuk kiraboltak egy vegyesboltot. És - csak a példa kedvéért, és ne sértődj meg kérdlek - mondjuk édesanyádat állítják oda melléjük. Aztán megkérdik az emberektől, hogy "tűnjenek-e el" ők hatan. Hisz több köztük a rossz, mint a jó.

Hogy esne, ha az emberek megszavaznák?

Elfogadnád?

2010. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!