Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés

A szellemi atyjuk börtönben van, több tagjuk ellen eljárás folyik, a bankszámlájukat zárolták, csali kerékpárjaik alig vannak, adományokat nem kaphatnak átutalással, a jeladó gyártójuk felszívódott, az új gyártása kétséges, és sok idő.

Szóval akkor megszűnnek, ennyi volt... miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig?



2015. ápr. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem.

Az alapítójuk szerintem nincs börtönben, ez valami médiahekk lehet, hogy pár újságot megint beperelhessenek.

A számlájuk nem hatósági zárolás alatt van, amint az SFJK elnöke hazatér az országba, ez fel lesz oldva.

Honnan veszed, mennyi csalijuk van? A facebookos oldaluk törlése óta alig lehet tudni, hogy állnak, mit csinálnak éppen.

Jeladóból pedig sajátot fejlesztenek.


Ami a rendőrség megítélését illeti (többen szóba hozták itt), szerintem a sorozat inkább javította. A törvénytisztelő magyar ember végre nem csak traffipaxozás közben látott rendőrt, hanem bűnüldözési tevékenység közben.

2015. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
97%

Bezzeg az senkit nem érdekel, hogy szegény ártatlan delikvens akit "agyonrúgtak acélbetétes bakanccsal" nap mint nap biciklit lop és még ki tudja mi mást csinál. Bezzeg akkor nincs felháborodva a fél ország amikor egy ilyen ver meg 3 társával együtt egy 15 éves gyereket a telefonjáért.


Érdekes engem és egyik ismerősömet sem verte meg ez a csúnya rasszista Tomcat meg a náci osztaga, mondjuk az is igaz, hogy én nem lopásból élek meg, fő foglalatosságom nem a biciklik feltörése.


Nehogy már a bűnözőnek álljon feljebb amiért kapott egy pofont, talán nem kellett volna lopkodni. Amúgy az is szánalamas, hogy se az index se a tv2/rtl vagy bármelyik társuk nem hozott le egy büdös hírt se amikor a tolvajkergetők a bűnözőket juttatták kézre, bezzeg most, hogy valamelyik tolvaj jogai sérültek rögtön ezzel van tele a média,remélem még a raszista kártyát is kijáttszák, úgy lenne teljes az élvezet.


Remélem ebből se lesz semmi mint a sok ilyen esetből ezelőtt, megérdemelte a tolvaj amit kapott ( feltéve ha nem csak kitalálta, volt már rá pár példa), most talán majd megtanulja a leckét, hogy más tulajdonát nem vesszük el.

2015. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
95%

"egy videót láttam, ahol egy nincstelent, aki félórányi hezitálás után elvitt egy laptopot egy lehúzott ablakú járműből, szívatott a "miért nem dolgozol" "te tehetsz róla, hogy itt tartasz" "dolgozni kéne!" stb szövegekkel, miután az világosan elmagyarázta neki, hogy egészségügyi végzettsége van és sz@r a gerince meg a szíve (ha jól rémlik)"


Miért kell hazudni? Mindenki látta azt a videót, a sorozatuk egyik epizódja, Tomcat pedig nem mondott benne ilyeneket, és végül nem is hívott rendőrt, miután a csöves visszaadta a hátizsákját. Az arab orgazda, akinek továbbadta a csalilaptopot, az nyomta fel. Utóbb pedig a csöviről kiderült, hogy sokszorosan visszaeső bűnöző, és nem csak megélhetési bűnök (lopás) vannak a rovásán, hanem erőszakos bűncselekmények is.

2015. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
86%

Az oldalukat megint feltörték. Tehát arra nem lehet alapozni.

Vagy valaki komolyan gondolja, hogy ilyen szöveggel kiírnák ezt???

[link]

2015. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
42%

"Jah, hogy ha neked valaki ezt mondja, akkor elhiszed bemondásra.

Jó naiv ember vagy:D "


te vagy naiv, ha azt hiszed lehetetlenség, hogy valaki egyszerűen szar lapokat kapjon és a saját hibáján kívül szívjon

2015. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
94%
És akkor az a megoldás, hogy lop? Persze, nem mindenki tehet arról, hogy utcára kerül, de azért vannak jópáran akik igenis önhibájukból kerültek oda. Számtalan oka lehet, nem akar dolgozni, alkoholista, lusta volt tanulni most meg csodálkozik, hogy csak takarítónak vennék fel de az meg már büdös neki meg ezrnyi más. Mint már valaki írta ez az ember nem is csak megélhetési bűnöző ( nem mintha az elfogadható lenne) hanem egy visszaeső erőszakos tolvaj, aki amikor lefülelték behúzta fülét farkát és előadta a védtelen kiscicát. De tegyük fel, hogy minden szava igaz, akkor sem lopásból kellene megélnie, érdekes van rengeteg ember aki az utcán él, de soha nem tulajdonított el egy csomag szotyit se, nem mindig a könyebb utat kell választani.
2015. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
90%

"te vagy naiv, ha azt hiszed lehetetlenség, "


Megmutatod azt a részt, ahol én ilyet írtam?

Én csak azt írtam, hogy nem kell bemondásra mindent elhinni.

Nem elég, hogy naiv vagy, a szövegértésed is szörnyű.

2015. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
15%

"A rendőrök helyett dolgoztak, ingyen. "


Ingyen??? Megállás nélkül ment a koldulás támogatásért a legkülönbözőbb ötletekkel.


Az egész arról szólt, hogy Tomcatnek nincsen kedve dolgozni menni, és most ebből akart megélni.

2015. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan. Ingyen, a közért? Csak a saját bringájukat szerezték vissza, tehát nem a közért, aztán megva bankszámlaszámot adott, ahova adományokat várt. Tehát nem ingyen. Most a böriben elköltheti a sok lóvéját.
2015. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
93%

"Csak a saját

bringájukat szerezték vissza,"


Nem az a lényeg, hanem hogy több tolvajt lebuktattak, ezzel megelőzve, hogy másét ellopják.

Az adományokat meg elfogadták mivel valamiből szponzorálni kellett az egészet.

De miért fáj ez neked?

2015. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!