Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés

A szellemi atyjuk börtönben van, több tagjuk ellen eljárás folyik, a bankszámlájukat zárolták, csali kerékpárjaik alig vannak, adományokat nem kaphatnak átutalással, a jeladó gyártójuk felszívódott, az új gyártása kétséges, és sok idő.

Szóval akkor megszűnnek, ennyi volt... miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig?



2015. ápr. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
Feltörték az oldalt. És? nem az első eset.
2015. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 AxumFlyer ***** válasza:
100%

Nagyon birom, mikor a jogi dolgokban alulképzett átlagember azt képzeli, hogy aki előzetesben van az bűnös, aztán meg mikor 30 vagy 120 nap múlva kiengedik, akkor meg ártatlan. Az előzetes az előzetes, majd később eldől, hogy bűnös vagy ártatlan. Előzetesben az emberek nem börtönben vannak, bizonyos szempontból ez előnyösebb, mert nincsennek összerakva bűnözökkel, de hátrány, hogy nem tarthatják a kapcsolatot a családjukkal, nincs beszélő, látogatás, kimenő.


A Tolvajkergetőknek biztosan nincs vége, sőt ha Tomcat kijön szerintem még erőszakosabb ill. bosszúvággyal telt lesz.


Amúgy nem tudom, miért baj, ha valaki a saját idejét és pénzét a bűnözők üldözésére forditja és ehhez esetleg adományokat is kér. Ha meg erőszakosan csinálja, akkor viseli a következményeit.

2015. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
67%
Remélem kiengedik, de ettől függetlenül egy nagy előnye van annak, hogy előzetesbe rakták, mégpedig hogy most kiderül, tényleg nem ő fejleszti-e az oldalukat. Korábban, amikor még volt facebook oldaluk nagyon határozottan visszautasította, hogy nem ő az új honlapjuk fejlesztője, hanem egy ismeretlen webfejlesztőnek ad havi 200 ezret. Ha jól látom, a trollok megint feltörték az oldalukat, ha azelőtt kijavítják, mielőtt szabadul, akkor tényleg nem ő a fejlesztő, ha viszont a szabadulásáig nem javítják, akkor legalább bebizonyosodik, hogy ő rakja el sunyiban a havi 200 ezret.
2015. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
38%

"ő rakja el sunyiban a havi 200 ezret."


mert mit gondoltál, hogy tomcat a levegőbol csinálja a pénzt? az a csávó egy jellemtelen hülyegyerek, ennél a pitiáner (és átlátszó) hazugságnál sokkal nagyobb szemétségekre is képes.

amugy nem is értem, ki az a hülye , aki egy ekkora blődséget benyal.

2015. jún. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
A "bűnük" az volt, hogy egy rendőrségi besúgóval kezdtek ki. Amit csináltak jogilag körülbástyázták. Valószínűleg, ha egy "mezei" piti magyar bűnöző lett volna, akkor még meg is veregetik a vállát. Azonban az "áldozat" besúgó és talán a származása alapján is jogosult bűnözésre
2015. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
86%

Szerettem a műsort, sok dolgot jól mutatott be, ha megvolt az eltűnt tárgy de nem akarták kiadni akkor szóltak a rendőrnek, kimentek és vissza is kapták, jól bemutatta a dolgokat, nem félt arcokat sem megmutatni


DE ÉN


akkor csalódtam amikor Önbíráskodásba csapott át és fegyver (gázpisztoly) került elő amit ráadásul nem csak fenyegetőleg de ténylegesen is használt, nos akkor azt mondtam hogy átlépett egy olyan határt ami számomra már elfogadhatatlan.


Ez persze csak az én véleményem, megértem azt is aki még mindig kedveli és azt is aki soha nem kedvelte, jelenleg jómagam is a kettő között vagyok.

2015. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Leírták számtalanszor világosan, hogy az általuk törvényesen bérelt ingatlanból akarták eltanácsolni a betolakodót. De a sok okos csak nyomja a "jaj, önbíráskodtak, milyen gonoszok..." dumát. Utolsó, te konkrétan mit tennél, ha hosszú időre beköltözne valaki a házadba és nem hajlandó távozni és a rendőrség magasról szarik a fejedre és a tulajdonodra? Nem kell válaszolni...
2015. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg, pár napja készült interjú Tomcat-el:


https://www.youtube.com/watch?v=1canbpFHRZM

2015. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is tettem ki újra.

Állítása szerint asz őrészéről biztosan vége minden ilyen kreatív kezdeményezésnek az országban, mivel ellehetetlenítették.

2015. okt. 25. 18:37
 60/62 anonim ***** válasza:
50%
Kár érte. Köszönjük az illetékes vezéreknek.
2015. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!