Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés

A szellemi atyjuk börtönben van, több tagjuk ellen eljárás folyik, a bankszámlájukat zárolták, csali kerékpárjaik alig vannak, adományokat nem kaphatnak átutalással, a jeladó gyártójuk felszívódott, az új gyártása kétséges, és sok idő.

Szóval akkor megszűnnek, ennyi volt... miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig?



2015. ápr. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg,csak pár napig szünetelt.Legalábbis nekem már újra működik telefonon is a youtube.
2015. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ismerem a tolvajkergetők dolgait mivel nem követtem, meg az említett úriember sem szimpatikus, de azért van egy olyan gyanúm, hogy akik az ilyen ellen ágálnak azok szeretik sajnáltatni szegény bűnözőket pátyolgatni, és vagy nem lenne mit lopni tőlük.


Mert azért az igaz, hogy bár nem etikus az önbíráskodás, de a hatóságok munkája, sokszor a hozzáállásuk is hagy kívánnivalókat maga után.

2015. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
A régi telefonokon nem jó a youtube de csak a böngészőben. Az app működik rendesen.
2015. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
16%
Etika? Ez nem etika, ez torvenyszeges. Mondtam mar, a legutobbi obiraskodas a ciganyok reszerol a tanar agyonverese volt... kaptak 3 eletfogytiglat, tomcar ne adj isten kilovi a szemet megdoglik, o is azt kap jogosan. Mindenki a torvenyek alapjan itelnek el. Persze vannak erzelmek, meg meglatasok ki mennyit erdemelne csak ez nem igy mukodik. Tomcat meg ezt nem latja be, meg a hivei sem. Mert sem ok sem az uldozotjei kozt nincs semmi kulombseg, torvenyszegok.
2015. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel nincs különbség egy pedofil sorozatgyilkos és egy boltból kiflit lopó nagymama között sem, mindketten törvényszegők.
2015. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
56%

Megnéztem a videót.

Az elején elhangzik, hogy nem egy horgászbotot, hanem "pecabotokat" lopott el, amúgy meg mindegy.

A lényeg, hogy ez nem előzetes volt, hanem már a letöltendő.

Így pedig nincs miről beszélni.

2015. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
45%
Egy cellába rakták gyilkosokkal, pedig csak pecabotot lopott.
2015. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom mit csinált a másik 3-4.

Másrészt mondom, ez már nem előzetes volt, mit nem értesz rajta?

Ez a videó nem tartozik ide, mivel TC előzetesben van.

2015. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom minden ripoetot felidézni, de az előzetes házak sem leánykollégiumok hidd el. Van aki előzetesben tölt éveket.
2015. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
2015. máj. 5. 10:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!