Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tolvajkergetőknek vége?

A tolvajkergetőknek vége?

Figyelt kérdés

A szellemi atyjuk börtönben van, több tagjuk ellen eljárás folyik, a bankszámlájukat zárolták, csali kerékpárjaik alig vannak, adományokat nem kaphatnak átutalással, a jeladó gyártójuk felszívódott, az új gyártása kétséges, és sok idő.

Szóval akkor megszűnnek, ennyi volt... miért kellett ilyen sok erőszakos cselekményt megvárni eddig a lépésig?



2015. ápr. 30. 13:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
29%
Csakhogy az nincs senki homlokára írva. Nem lesznek egy cellában lehet, de a zuhanyzóban, kajáldában simán elverhetik. Nem lesz jó sora az tuti.
2015. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
85%

Túl sok Amerikai Históriát néztél.

Nincs közös zuhanyzás, ahogy helyhiány miatt kajálda se.


Másrészt sokkal jobban odafigyelnek az ilyenekre, mert ha téged bevisznek előzetesbe, megvernek, kiverik a fogaid, aztán kiderül, hogy ártatlan vagy akkor abból nagy cirkusz lesz és akkor lehet magyarázkodni.

2015. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy már írtam, hír tv riasztás műsor a magyar börtönökről csinált riportsorozatot. Vagy kékfény Youtube Tököli fiatalkorúak börtöne. Egy srác bekerült horgászbot lopásért, egy hét múlva felakasztották a cellatársai Csak úgy, brahiból.
2015. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
75%

"Egy srác

bekerült horgászbot lopásért, egy hét múlva

felakasztották a cellatársai Csak úgy, brahiból"


Persze, horgászbot miatt előzetes.

2015. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
84%
Köszönöm a linket, ment a zöld kéz.
2015. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom megnézni, mert mobilról vagyok.

De majd megfogom.

Bebukottak?

2015. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem a 80-as évek beli bebukottak,hanem napjainkban forgatott dok film.A Kékfény műsor forgatta.
2015. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
80%
Kössz, majd mondom megnézem, mert a Youtube szerződés megszűnt Androidon.
2015. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
96%
Pár éve volt itt kérdés, hogy ki csatlakozna a tolvajkergetőkhöz, én azt írtam hogy azért nem, mert ugyanúgy törvénytelenül járnak el, amiért könnyen ők is börtönbe juthatnak. És megtörtént. Mivel már volt ügye, meg házi őrizete, ezért könnyen kaphat letöltendőt.
2015. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!