Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bejelentem ezt a videót...

Ha bejelentem ezt a videót akkor miért nem törlik? Jelentsétek be ti is hátha akkor törölni fogják

Figyelt kérdés

[link]


széméiségi jogokat sért ez a videó több levelet is küldtem a youtubenak de eddig egyikre sem érkezett válaszom, azóta már a rendőrséget is felhívtam de ők sem foglalkoznak az esettel, felhívom a figyelmet arra is hogy itt az egyik hozzászóló beismerte a tettét esetleg internet alapján meg lehetne keresni a beismerő vallomása alapján bármelyik bíróság elítélné!

már az igazság szolgáltatás is fidesz ellenes lett? vagy mi történik ebben az országban? rátelepedett a baloldal az igazság szolgáltatásba!



2015. máj. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Biztos ku***ára érdekli a google-t ahol napok alatt dollármilliárdok folynak be gyurcsány pénze meg az őt sértő videók.
2015. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

ma 11:14

mit ért? nem látod hogy gyalázzák?

szabad gyalázni? senkit nem szabad gyalázni! a politikusainknak meg kell adni a tiszteletet csak ezt a baloldal folyton felrúgja és gyurcsánnyal az élen mindent emgtesznek hogy rossz hírnevet adjanak orbánnak!

a politikust tisztelni kell nem gyalázni ő érted teszi a dolgát és egész nap azért dolgozik hogy neked jobb legyen és jobban éljél! csak a sok agymosott beveszi a gyurcsányék sok értelmetlen propagandáját mint ez is! ezeket be kéne tiltani azonnal törölni kéne az összes fidesz ellenes gyurcsány propagandát az internetről!

2015. máj. 9. 11:21
 13/41 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy minden Gyurcsányt sértegető videót leszednek kismillió van a youtube-on, de nem baj.
2015. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
troll
2015. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak troll de attól még gyalázás!
2015. máj. 9. 11:27
 16/41 A kérdező kommentje:

11.26

te mit szólnál ha én tennék fel rólad pusztán trollkodásból ilyen videót?

örülnél neki?

és ha bejelentenéd és akkor sem szednék le?

na akkor már más lenne a helyzet mi?

csak annyit másoknak amit te is elviselnél!

2015. máj. 9. 11:29
 17/41 anonim ***** válasza:
Ha ÉN vagyok rajta és ÉN jelentem be akkor leszedik, de ha ÉN vagyok rajta és TE jelented be akkor nem
2015. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
én miért jelenteném be ha te vagy rajta?
2015. máj. 9. 11:41
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
mármint TE vagy a troll, nem a videokészítő. Értsd meg: nem sért személyiségi jogokat az a video, és punktum. Ha nem érted, olvass utána, google a barátod.
2015. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

akkor ha tényleg nem ésrt jogot akkor miért van az hogy már kommentek miatt is feljelentés van? a videó sokkal durvább..

[link]

2015. máj. 9. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!