Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Jobbik megszüntetné a 6 évfolyamos gimnáziumokat? Csak szakmai érveket, ha lehet!

Figyelt kérdés

A programjukban olvastam, mielőtt valaki nekem esne.

Lehet, hogy a Közoktatás rovatba kellene feltennem.


2010. febr. 26. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
62%
nem vagyok jobbikos, nem is szeretem sok részét a programjának, de ez egy okos ötlet. én is 6évfolyaomsba jártam, aztán most szenvedek a műszaki egyetemen.
2010. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
83%
Anno mi sem 6 osztályosba jártunk, és mégis itt vagyunk! Ez legyen a legnagyobb hiba amit, elkövetnek!
2010. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

1.

és? ha nem 6osba jártál volna, nem lennél a műszakin? vagy hogy jön ez ide?

2010. febr. 26. 14:41
 4/69 anonim ***** válasza:
63%
az hogyha szakmai 4 évesbe jártam volna, tudnám azon dolgok alapjait amik a bme-n vannak, így meg cseszhetem, ha kibukok, de legalább majd tudok elemezni egy Kosztolányi verset....
2010. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

na jó, de neked az a bajod, hogy nem szakközépbe vagy tagozatos gimibe jártál

az, hogy egy sima 4 vagy sima 6 osztályos gimi- neked mindegy,mert mindkettő ugyanolyan hátrányos

2010. febr. 26. 14:46
 6/69 anonim ***** válasza:
95%
igazad van, rosszra gondoltam. sztem is jobb a 4 osztályos gimi.
2010. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem túl jó ötlet. Én hatosztályosba jártam és csak hálás lehetek érte. Nálunk (kisvárosban) az általános iskolák színvonal alatt működnek, akik nyolcadik után onnan kikerülnek, majdnem reménytelen, hogy fel tudnak zárkózni. (6 év alatt nem lehet akkora kárt tenni a gyerekben talán.) Én csak azt az egy hátrányát tapasztaltam, hogy pl. töriből nem jutottunk végig az anyagon általánosban, gimiben pedig elölről kezdtük. Tehát pl. a XX. század történelmét 18 éves fejjel tanultam először iskolában (persze azért utánanéztem neten, meg családtól, de azért az nem ugyanaz).

Hát ez nem tudom mennyire volt szakmai érv. saját tapasztalatomat tudtam csak leírni.

2010. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
szerintem rengeteg érv szól a 6 osztályos mellett
2010. febr. 26. 14:51
 9/69 anonim ***** válasza:
79%

utolsó, a te problémád az, hogy szar volt az oktatás.

nem az a megoldás erre, hogy akkor legyen hosszabb gimi, hanem az, hogy a 8 osztály és a 4 színvonalas legyen.

2010. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
85%
sorold azt a rengeteg érvet pls.
2010. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!