Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Jobbik megszüntetné a 6 évfolyamos gimnáziumokat? Csak szakmai érveket, ha lehet!

Figyelt kérdés

A programjukban olvastam, mielőtt valaki nekem esne.

Lehet, hogy a Közoktatás rovatba kellene feltennem.


2010. febr. 26. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

ma 17:17 tanulj már meg olvasni, de legfőbbképen szöveget értelmezni!

Ki beszélt it arról, hogy külföldre küldeném? Pont, hogy rosszul vagyok, hogy külföldre mennek!

Nem ingyenes a felső oktatás? TESSÉK?????

2010. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
48%

Hát amíg ilyen debilek vannak itthon mint Te, kedves előző, addig ne csodálkozz, hogy az épeszű emberek minél messzebb akarnak kerülni innen!


Inkább azon gondolkozz el, hogy vajon miért mennek el innen a diplomások!

2010. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Szokásotokhoz híven kedves előttem szóló, érvelni nem tudtok, csak debilezni, és sóhajtozni!

Ennyit rólatok!

14 éves kora után a gyerek tanuljon egy szakmát, és ne az én pénzemen koptassa a padot 35 éves koráig, aztán meg legyen felháborodva, hogy csak ennyi a fizetés!!!

Nem mondom, hogy ne tanuljon, de ne az én pénzemen!

Azért tart itt ez az ország, mert az olyanok mint te nem érvelnek, csak jajgatnak!!!


Szal KUSS!!!

2010. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

tehát akkor az állam ne képezzen orvosokat, mérnököket, tanárokat, és még kismillió dolgot?


Érdekes elképzelés...

2010. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

23:57

Milyen Te pénzeden????

Szerintem inkább a mi pénzünkön. Szeerintem azoknak a szülei, akik tanulnak, éppen eleget fizetnek az országnak.

És valóban nem ingyenes a felsőoktatás, mint ahogy az ált. iskola sem az. De sztem neked nincs gyereked, de jobban jár a világ, ha nem is lesz!

2010. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
És azért mert neked az iq-d mínusz 100-as még légyszives engedd meg, hogy mások hadd tanulhassanak. Főleg egy ilyen szinvonalú felsőoktatási rendszerben. 8 évvel ezelőtt még másodikak voltunk az oktatási szinvonalban (természettudományban). És nem a nyugati országok termelték ki az első egyetemet...
2010. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

ma 08:55

Pontosan! Nem tanítsanak állami pénzen egyiket sem, ha utána elmennek!

ma 11:40

Őőőő én szerintem a gyermekedről nem mondtam rosszat, NO Comment

ma 11:42

Mínusz 100, bármikor felmérheted legutóbb 135 volt és 20 perc alatt végeztem, de ahogy érzed.


Azt talán véleményként megengeditek nekem, hogy ma 10 dákból 8 felső 2 alsó oktatásban részesűl. Minek is? Hogy diplomával utcát seperjen? Ja aham, már értem.

De gondolom, inkább tanul a nebuló jó sokáig az állam pénzén, és a gazdasági körforgásban nem vesz részt!


Szal lehet érvelni kedves szülők! Ja de inkább szavazzatok a Fideszre mert ők úgy is a diákokat és nyugdíjasokat részesítik előnyben a kisebbséggel az élen, de aki meg dolgozik, tartsa el őket.


Ja bocs....

2010. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

az, hogy túl sok a felsőoktatásban lévő diákok száma, az egy valós dolog, főleg a bölcsészszakokon, de vannak más felkapott szakok is, ahol túlképeznek.


De ennek mi köze ahhoz, hogy szüntessék meg a 6osztályos gimnáziumokat, könyörgöm? A 6 osztályosok pont pl. a természettudományos képzéseknél játszanak nagy szerepet, ahol messze alulképzés van. A szakközepek mellett szükség van gimnáziumokra is, az úgy nem megy, hogy mindenki esztergályos meg kőműves, bármennyire is lenézed (a hsz-eid alapján) a szellemi foglalkozásokat, és azokban sokszor a 6 osztályos az elit (spec mat képzés például csak 6osztályosban van).


Azért mert van egy probléma, ezért elkezdeni köpködni egy egészen más dolgot, primitív dolog.

2010. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

21:08 Ugyanmár...

Nincs itt szükség semmire sem, csak agymosott hülyékre. Úgy néz ki a jobbiknak is ez a politikája az mszp-vel karöltve...

2010. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!