Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vált ki ekkora felháboro...

Miért vált ki ekkora felháborodást a vasárnapi zárvatartás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 20:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
95%
Inkább azon kéne elgondolkozni, hogy milyen pozitív hatásai vannak. Valaki mondjon már egyet, mert én még nem találkoztam vele.
2015. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
1%

"Inkább azon kéne elgondolkozni, hogy milyen pozitív hatásai vannak. Valaki mondjon már egyet, mert én még nem találkoztam vele."



Nincs nyitva a teszkó. Ez nem elég pozitív hatás?

2015. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak ennél sokkal előrébb való intézkedések is amik csak szóban és papíron léteztek mert valakinek érdekében ált ne bevezetni.
2015. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
1%

"Nincs nyitva a teszkó. Ez nem elég pozitív hatás?"


Szerintem: De.

2015. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
És ráadásul majd mutogathatnak a kormányra:ezt akartátok,nem?És nem is teljesen alaptalanul,mivel normális hatástanulmány nem készült.A támogatók kategorikusan kijelentik,hogy nem lesznek elbocsátások,az ellenzők meg többtízezre elbocsátásokkal riogatnak hosszú távon.Majd az idő eldönti,szerintem valahol a kettő között.Viszont mellékesen megjegyezném,hogy a kereskedelemben nincsenek agyonfizetve a dolgozók,így lesznek olyanok,akiknek nagyon fog hiányozni hóvégén az a kis pluszpénz(túlóra,éjszakai pótlék).Esetleg vasárnapi pihenés helyett egy kis mellékest hajtanak majd,pótlandó a kieső keresetet.
2015. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%
#22:Szerintem nem.Ugyanis a CBA "megoldja" ezt is. Márpedig,ha van ami alulmúlja a Tescot,azok ők. Minőségben is,ráadásul többnyire drágábbak.De ha az ember utánanéz,mégcsak az sem mondható róluk,jobban prefarálnák a magyar termékeket.
2015. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ja, erre nem is gondoltam, mekkora királyság már. Szerintem vezessük be a teljes hétre a zárvatartást, akkor sose lenne tesco.

Olyanokba inkább bele sem megyek, hogy nem fog csökkenni a hipermarketek forgalma, csak más napokra fog esni, nem hiszem, hogy sikerülne megérteni.

2015. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 szántóvető ***** válasza:
4%
25-ös,ezt nevezik rabszolgatartásnak.vagyis amikor anyagilag vagy rákényszerítve hogy vasárnap is dolgozz különben éhen halsz.
2015. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
47%

"Inkább azon kéne elgondolkozni, hogy milyen pozitív hatásai vannak. Valaki mondjon már egyet, mert én még nem találkoztam vele."


A nagyáruházak parkolójában vasárnaponként lehet ugróiskolázni, meg gördeszkázni!

2015. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
96%
És azt hogy hívják, amikor dolgoznod kéne vasárnap a megélhetéshez, de a kormány kitalálja, hogy nem teheted?
2015. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!