Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikkor fog megszűnni a közmunk...

Mikkor fog megszűnni a közmunka? Úgy hallottam ebben az évben, lehetséges ez? Kb mikorra várható?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem megszűnni fog, hanem még bővítik is a lehetőségeket. Ez a FIDESZ munkahelyteremtése.
2015. jún. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fog megszűnni, sőt, a foglalkoztatást helyettesítő támogatásra (aktív korúak ellátása, a havi 22.800,- Ft) szánt pénzösszegeket a következő 3 évben évi 20-25%-kal csökkentik, és ezzel együtt a közfoglakoztatási programba több anyag forrást invesztálnak.


Tehát nem hogy megszüntetnék, a passzív foglalkoztatást helyettesítő ellátásban részesülőket is a közfoglalkoztatás felé tolnák.

2015. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hallottam csökkentésről, az irodairól, állítólag fele ennyi embert alkalmaznak szeptembertől.
2015. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fog megszűnni, sőt bővítik. Ez a kurmány jolly jokere .

Kell a munkanélküli adatok kamu kozmetikázásához, másrészt meg ez egyfajta cseszegetés féle is: az is érdekük, hogy ne vállald el és töröljenek, ezzel is csökkentve a munkanélküliséget.

2015. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rég meg kellett volna szünetni a kozmunkát. Igazságtalan és alkotmányellenes.
2016. jan. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A négyes válaszolónak teljesen igaza van.


Több diplomás, nem diplomás értékes embert aláz a kormány, veszik el azt a kis támogatást is és kamuállásokra kényszeríti közmunka révén a semmiből. Ez a buta bunkó banda akikre szavaztam sajnos. Most pedig a huszonéveseket szívatják életpályamodell baromságokkal. Eltelik 10 év es rájönnek ők is hogy átverték mint anno minket 40-eseket. 4 szakmával, 1 diplomával pedagógusként nem találtam meg a helyem!!!!

2016. jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!