Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a legújabb közvélemény kutatás szerint jelentősen visszaesett a Jobbik támogatottsága?

Figyelt kérdés

[link]


"Nem tudta kihasználni a Fidesz szavazóinak átmeneti elbizonytalanodását az MSZP. A kormánypárt nem erősödött, a Fidesz viszont az aktív szavazók körében újra 48 százalékon áll. A Fidesz erősödésének a Jobbik látta kárát, a párt maximális támogatottsága 20 százalékról 14 százalékra zuhant. Az MSZP-t szinte csak a nyugdíjasok támogatják, a középkorúak még a parlamentbe se szavaznák be."


2010. márc. 3. 18:08
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok nyilai, jobbik, pfff...

Ti semmit nem tanultatok?

Nem emlékeztek arra amikor Draskovics hamis videót mutatott be a magyarok nyilai robbantásáról és kiderült hogy az egy bányatónál készült kísérleti robbantás volt aminek semmi köze nem volt hozzájuk?Nem veszitek észre hogy 1 hónap múlva választás és érdekes pont az RTL klubhoz jut el a stúdió minőségű "telefon" által készített hangfelvétel pont a választás előtt 1 hónappal?Budaházyról meg annyit hogy állítólag ő volt az aki kirobbantotta azt a hírt hogy izraeliek akarnak kaszinónegyedet építeni sukorón és utána rögtön a sittre került...Érdekes nem merik őt megkérdezni és a nyilvánosság elé hozni, de támadni folyamatosan támadják...Amúgy hazugság a közvélemény szerintem, ezzel is csak lejáratni akarják, a jobbik a északi-keleti megyékben már 1. helyen áll, nagyon megerősödtek, kb 30%on állhat már szerintem.

2010. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Én sírtam
2010. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

ne sírj, nem igaz. Amit ezek a csürhék írnak semmi sem igaz, csak szeretnék.Maga a kérdező is fideszmszp- s ne dőljön be senki ennek az alja embernek. Fog ő még csúszni - mászni.

Milyen kérdés ez? nem tudod a válasz, kérdező?

Az indexből merítesz ötletet?

Éppen olyan szélsőséges, mint a kuruc, csak a másik oldal.

2010. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

"Milyen kérdés ez? nem tudod a válasz, kérdező?"


Mi van, nem tudsz értelmezni egy egyszerű, magyar nyelven leírt kérdő mondatot? Nyolc általános megvan már?


"Maga a kérdező is fideszmszp- s ne dőljön be senki ennek az alja embernek. Fog ő még csúszni - mászni."


A Jobbikra csak lúzerek szavaznak. Nekem nincs mitől félnem, a Fidesz kétharmaddal fogja kormányozni és rendbe tenni ezt az országot. Ti vesztesek maradtok, betereltétek magatokat a dühöngőbe és magatokra csaptátok az ajtót. Köznevetség tárgyai vagytok, és a választások után méginkább azok lesztek.


A válaszod stílusa egyébként Téged és a pártodat minősíti. Csak így tovább!

2010. márc. 6. 17:51
 45/55 anonim válasza:
Jesszus.... nevetséges.
2010. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

A válaszod stílusa egyébként Téged és a pártodat minősíti. Csak így tovább!


Na ez a hozzászólásod meg téged minősített, kedves kérdező.

A kérdezőnek sem árt ám az intelligencia!

Még szerencse, hogy a hasonló felfogású emberek lassan eltűnnek, és ahhoz nem kell a Jobbik, egyszerűen annyira szégyellni fogják magukat, hogy inkább kussolni fognak.

Nem véletlen, hogy M.o. ott tart, ahol tart, amíg van hozzád hasonló, nem is lesz változás.Mit ártott neked a Jobbik? Sorold a tényeket.

2010. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
jót nevetek a kérdezőn:) Fejtsd ki bővebben a véleményedet, kíváncsi vagyok.
2010. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Es te kedves Okoska ahhoz mit szolsz, hogy ugyanezt volt az eredmeny januar vegen is?

De parancsolj a kedvenc oldaladrol (nagy eröfeszites volt ugyan tölem ugyan azon a mocsok oldalon megkeresni, de miattad megtettem): [link]

Es csak ugy megsugom neked, hogy a Jobbikot sosem tette senki 20 %-ra, mivel nagyon el akarjak nyomni lazan eltusoljak a valodi eredmenyeket es csak a valasztason derül majd ki, hogy valoban hol tartanak.

De ugy gondolom 30% körül vannak, a fidesz talan 40 az mszp meg 15 körül.

Szebb jövöt!

2010. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

A kérdező 5 napja nem jelentkezett ezekre a hozzászólásokra. Szerintem a kérdező gyáva, és feladta.

Egyébként marhaság azt feltételezni, hogy a Jobbik támogatottsága gyengülne.

Amíg a magyarok egyre szarabbul élnek( és a többség nem 160 ezer bruttót keres), addig a Jobbik fejlődni fog, ugyanis egyre több lesz a kétségbeesett ember, és ők bizony csak a Jobbikra számíthatnak.

2010. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 6. 09:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!