Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a velemenyetek,...

Relaxed kérdése:

Nektek mi a velemenyetek, Magyarorszagnak hany menekultet kellene befogadnia? Erdekelne, hogy bevandorlobol is mennyit kellene szerintetek?

Figyelt kérdés

Lattam mar kulfoldi nagyvarosokat. Nem ereztem magam Europaban.

A muszlimok egyik orszagban kigunyoltak a befogadnia nemzet nonemu egyedeit, ( tobb eve),mondvan kinyalhatjak a segguket. Ezek arabok voltak.

Egy masik alkalommal szinten arabok egymast kozt arrol diskuraltak, hogy nezzetek csak ez as orszag mar csaknem muszlim!

Egy fekete csajszi allandoan ugy emlegette az europaiakat, hogy feher ek igy feherek ugy....


Tobb nyugat-europaiakat kerdeztem.velemenye a bevandorlokrol: nem vagyunk mi olyan toleransak, mint ahogy hangoztatjuk.


Ghanai csaj : ezek a nyugat-europaiak a szemunkbe normalisak, de amugy....!

Ez csak par kiragadott pelda.

Szerintem ezek utan nem kell egy magyarnak sem buntudatot ereznie allitolagos rasszizmusaert.



2015. júl. 8. 20:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném, hogy be kéne fogadnia Európának Afrika 90%-át és a Közel-Kelet 70%-át.
2015. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%

"Azokat a menekülteket, akiknek ténylegesen veszélyben az élete szerintem erkölcsi kötelességünk befogadni."


Ennek annyi értelme van, mintha én azt mondanám, hogy neked erkölcsi kötelességed nekem adni a fizetésed felét, mert úgy érzem, hogy nincs elég pénzem.


Na, hogy tetszik?

2015. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
81%

Az utóbbi időben valahányszor Szegedről a Nyugati felé mentem vonattal mindig felszállt két kocsinyi arab. Sok volt, bámulták a magyar nőket szégyentelenül, az egyik a bugyijába is nyúlt majdnem. A vicc az egészben az hogy a nő még élvezte is és hagyta magát.

Ha ez így folytatódik a magyarok tényleg kihalnak.

Nem kellenek ezek ide!

2015. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Afrika 10%-a is elkepesztoen sok embert jelent. ;)
2015. júl. 8. 21:26
 15/44 anonim ***** válasza:
81%
Én se így se úgy nem érzek bűntudatot, elég amit látok az országban.
2015. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen egyet sem.

Ha emiatt rasszistának, trappistának, hitlergöringeichmannsztálinleninhruscsovnak bélyegeznek, azt is lesz*rom.

2015. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
8%

Engem úgy ahogy van nem érdekel, a magyar úgy cseszi szét a saját országát ahogy akarja, közben saját embertársát aki eltérő véleményen van megkövezi, az idegennek meg aki meglopja átveri tönkreteszi annak igazat ad és az ő pártját fogja. Ezen mit kell még szépíteni?

Magyarországnak minél több menekült kell, minél több cigányt kell támogatni, valamint minél többet kell lopnia a saját népétől hogy virágozzon!

2015. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
58%
Sokszínű nemzet leszünk, bevándorlásügyileg, valamint melegügyileg is egyaránt!
2015. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Ez igaz. A bevandorlok nelkul is eleg megosztott az orszag.
2015. júl. 8. 22:28
 20/44 anonim ***** válasza:
26%

Annyi menekültet kell befogadni, amennyi érkezik. Ha azt akarjuk, hogy ne jöjjenek, akkor segítenünk kell megoldani a problémát, ami miatt jönnek.


Bevándorlóból szívem szerint csak annyit engednék, amennyit muszáj, de lassan szükség lesz rájuk pótolni a csökkenő lakosságot.

2015. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!