Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a velemenyetek,...

Relaxed kérdése:

Nektek mi a velemenyetek, Magyarorszagnak hany menekultet kellene befogadnia? Erdekelne, hogy bevandorlobol is mennyit kellene szerintetek?

Figyelt kérdés

Lattam mar kulfoldi nagyvarosokat. Nem ereztem magam Europaban.

A muszlimok egyik orszagban kigunyoltak a befogadnia nemzet nonemu egyedeit, ( tobb eve),mondvan kinyalhatjak a segguket. Ezek arabok voltak.

Egy masik alkalommal szinten arabok egymast kozt arrol diskuraltak, hogy nezzetek csak ez as orszag mar csaknem muszlim!

Egy fekete csajszi allandoan ugy emlegette az europaiakat, hogy feher ek igy feherek ugy....


Tobb nyugat-europaiakat kerdeztem.velemenye a bevandorlokrol: nem vagyunk mi olyan toleransak, mint ahogy hangoztatjuk.


Ghanai csaj : ezek a nyugat-europaiak a szemunkbe normalisak, de amugy....!

Ez csak par kiragadott pelda.

Szerintem ezek utan nem kell egy magyarnak sem buntudatot ereznie allitolagos rasszizmusaert.



2015. júl. 8. 20:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
63%
eyget sem, és a bent lévőket minél hamarabb el kell távolítani.
2015. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
29%
Akkor kezdjük a magyar bevándorlókkal, akko ezer éve jöttek ide.
2015. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem ezek utan nem kell egy magyarnak sem buntudatot ereznie allitolagos rasszizmusaert."


Szerintem meg kéne. Te is leírtad, ezek kiragadott példák. Ezeknek van hírértéke, ezekre figyelnek az emberek, arra nem, hogy több millió muszlim, legyen 1. vagy X generációs, beilleszkedett Európában és nem okoz gondot.



Szerintem a képzett, nyelvtanfolyam elvégzésére hajlandó bevándorlókat kell befogadni, a menekülteket pedig feltétel nélkül. Ha a bevándorló nem dolgozik, nem hajlandó megtanulni a nyelvet, akkor küldjék bevándorlóknak létrehozott táborba, az állami támogatást pedig vonják meg tőle, sőt, ha lehetséges, utasítsák ki az országból. A menekültek pedig ahogy az ország gazdasági helyzete lehetővé teszi, kapjanak valamilyen ellátást X évig, az után dolgozol vagy éhenhalsz alapon, mint az a magyar állampolgárokkal is történik, vonják ezt meg tőlük. 2. generációs menekültekre ez ne vonatkozzon, magyar állampolgárként kezeljék őket.

2015. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
20%
Hm. Mindet amelyik jön. Milyen alapon válogatnánk?! Amúgy is, ez az ország mindig mindenki befogadott. Banglades csak egy kicsit nagyobb Magyarországnál, és 150 millió embert el tud tartani, pedig őket állandóan elönti az árvíz. Itt van még bőven hely bárkinek.
2015. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a problámát ami elől menekülnek, hozzák is magukkal szépen darabkákban... Eljön az idő amikor sokkal nagyobb arányban lesznek Európában, és mondanom sem kell, hogy akkor már nem lesz a kontinens olyan toleráns és liberális mint most... Ugyanis az iszlám és a tolerancia / liberalizmus olyan mint a tűz és víz, nem nagyon férnek meg egymás mellett. (Csak nézzétek meg az iszlamista országokat, szerintetek ott milyen szinten vannak az emberi jogok?)
2015. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Ha azt akarjuk, hogy ne jöjjenek, akkor segítenünk kell megoldani a problémát, ami miatt jönnek. "


Értem. És akkor az Usának, Izraelnek, meg Németországnak is segítenie kell megoldani a magyarországi problémákat, ugye?

2015. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Egyébként igen :)


Összefogva kellene enyhíteni a globális különbségeken. Erre meg is vannak a megfelelő szervezetek, és szépen-lassan ebbe az irányba haladunk érzésem (és sok adat) szerint.

2015. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
és szíria ghána stb hány magyart fogadna be ha odamennénk tömegesen? na ugye...
2015. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"Banglades csak egy kicsit nagyobb Magyarországnál, és 150 millió embert el tud tartani"


Nem állíthatod komolyan, hogy az normális lenne, ha Magyarországon 150 millió ember élne - akikből 140 millió bevándorló.


Ma kb. 250 millió menekült él világszerte, mindet nem tudja még mondjuk Németország sem befogadni, nehogy mi.


Bármilyen rossz néven is veszed, nem akarok bangladesi színvonalon élni, s kétlem, hogy egyedül lennék a véleményemmel.

2015. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

banglades egy túlzsúfolt nyomortelep tulajdonképp.nem tud eltartani 170!!! millió főt akik ott élnek.azért vándorolnak.de még mindig 4% a növekedés.ez évi +6millió ember.undorító.amíg le tudnak feküdni egymástól mert van egy talpalatnyi hely addig folytatják. ez sáska rajra emlékeztet engem.

itt 9,8 millió fő és már alig találok összefüggő erdő területet.hol van itt hely?olyanná kéne válni mint ők?multkor eltévedtem az tájvédelmi körzet erdejében.mentem 10 percet gyalog találtam egy utat még 5 perc és egy falut.ott meg éheznek és fuldokolnak a szmogban már.nem követendő példa.

2015. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!