Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a velemenyetek,...

Relaxed kérdése:

Nektek mi a velemenyetek, Magyarorszagnak hany menekultet kellene befogadnia? Erdekelne, hogy bevandorlobol is mennyit kellene szerintetek?

Figyelt kérdés

Lattam mar kulfoldi nagyvarosokat. Nem ereztem magam Europaban.

A muszlimok egyik orszagban kigunyoltak a befogadnia nemzet nonemu egyedeit, ( tobb eve),mondvan kinyalhatjak a segguket. Ezek arabok voltak.

Egy masik alkalommal szinten arabok egymast kozt arrol diskuraltak, hogy nezzetek csak ez as orszag mar csaknem muszlim!

Egy fekete csajszi allandoan ugy emlegette az europaiakat, hogy feher ek igy feherek ugy....


Tobb nyugat-europaiakat kerdeztem.velemenye a bevandorlokrol: nem vagyunk mi olyan toleransak, mint ahogy hangoztatjuk.


Ghanai csaj : ezek a nyugat-europaiak a szemunkbe normalisak, de amugy....!

Ez csak par kiragadott pelda.

Szerintem ezek utan nem kell egy magyarnak sem buntudatot ereznie allitolagos rasszizmusaert.



2015. júl. 8. 20:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Bangladesh: 232 ezer menekült


Ghána: 21 ezer menekült


Szíria: 8 millió menekült (a tévhit ellenére sok menekült nem megy el a hazájából, csak arréb költözik)


Összesen kb. 60 millióra becsülik a menekültek számát a világon

2015. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

ez nem változtat azon hogy ghánában élve felzabálnának ha menedékjogot kérnék.de fordítva meg elvárják.

aztán majd felbátorodva 200ezer bangladesiből lesz 2millió majd 20.mért ne? itt egy táborban jobban él mint otthon bárhol.de ezeket kivülről pénzelik.különben idejönni se lenne pénze.

2015. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0,00-át
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nullát.
2015. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!