Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én milyen típus vagyok, ha a...

Én milyen típus vagyok, ha a liberális "mindenki egyenlő, béke, szeretet, tolerancia" típusú embereket és a jobboldali "turulmadaras, trianonos, a magyar a felsőbbrendű nép" típusú embereket is szánalmasnak tartom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésed alapján buta típusú ember vagy.
2015. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én nem egy masok által kreált eszmeben hiszek. Abban hiszek hogy minden eszmebol le kell csípni a hasznos részeket - helyzettol függően - es osszegyúrva felhasználni. Például a ciganykerdest miert ne lehetne atnevezni civilizációs kerdesse es a csendőrség létrehozása mellett egyszerre növelni a nekik szánt felzarkoztato programok szamat? Vagy a munkanélküliséget ugy felszámolni hogy mindenki jarhatna ingyen iskolába,akar egyetemre, de ha otthagyja mert nem akarja végigcsinálni, akkor teljes ellatasmegvonassal büntetni?
2015. júl. 14. 06:33
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdésed alapján egy tájékozatlan és ezért általánosító ember vagy. A te szemedben én jobboldali "turulmadaras, trianonos" vagyok, mert szeretem a hazámat, szeretem a hagyományainkat és fáj, hogy volt egy olyan történelmi esemény, amikor magyarok, önhibájukon kívül elszakadtak az országtól. De soha nem vallottam, hogy a magyarok felsőbbrendűek. Keresztény vagyok, nálunk nincs ilyen szabály, hogy bizonyos népcsoportok kiválasztottak, és ezért értékesebbek másoknál.

Mint ahogy a liberálisok közül sem mindenki ilyen "hippi", mint az itt leírtak.

2015. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy a munkanélküliséget ugy felszámolni hogy mindenki jarhatna ingyen iskolába,akar egyetemre, de ha otthagyja mert nem akarja végigcsinálni, akkor teljes ellatasmegvonassal büntetni?"


Ez van most pl. ingyen egyetem, de ha otthagyod vissza kell fizetni. Azért hülyeség mert a tanárok visszaélnek vele, és addig buktatnak amíg dilemmába kerülsz, h most vagy átkerülsz fizetősre, de ha az egyetemet otthagyod akkor is fizetned kell. Sajnos vagy nem sajnos minden rendszerben van hiba - az oktatási rendszerben az, hogy senki nem ellenőrzi a tanárokat.

Ezért lehet bármilyen ingyenes a tanítás, az alsóbb rétegek sose fognak normálisan megtanulni mert még mindig csak az jut előre akinek pénze van, vagy van pénze különtanárra. Személy szerint a közoktatást teljesen megszüntetném mert az értelme kb 0. A tanárok meg napközit tarthatnának...


Egyébként jó elv a mindenből egy kicsi, én is ezt vallom, és messze elkerülöm azokat akik magukat teljesen alárendelik egy ideológiának. Ők az egybites emberek. Egyébként a turulmadár, teljesen megfér a béke, liberlizmus, zöld dologgal, van ismerősöm aki szélsőjobbos de az lmp-re szavaz, mert a Jobbik neki már túl popularista, és demagóg párt. Vagyis egy értelmes ember, hiába ért egyet egy-két dologban a Jobbikkal, nem fog rá szavazni, mert a Jobbik pont az egybites emberekre épít, akik csak a demagóg ökörséget szomjazzák, semmi mást.

2015. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok ,mint a kérdező.


Gusztustalanak és szánalmasnak tartom mindkettőt.


Persze vannak olyan kérdések amiben a liberálisok vagy a nagy-magyarok pártját "fogom".


Pl.


Melegházasság: liberális


Bevándorlás: "nagy-európai"

2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ui: ink. nem "nagy-európai" ,hanem nemzeti érzelmű.
2015. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#12:Ez a csípjük le minden eszméből a jót,szépen hangzik,csak szerintem szerintem soha nem fog működni.Ebből inkább a teljes káosz lesz.
2015. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A jobboldal nem feltétlen egyenlő a turullal meg a többivel.Az a szélsőjobb.Ha nem szimpatizálsz velük az teljesen természetes, nem szorul magyarázatra.

A liberalizmus és a jobboldal nem ellentét.Ha nem vagy jobboldali, attól még nem muszáj liberálisnak lenned.Mivel a kettő nem ellentét, ezért semminek nem lehet a két véglete.Mivel nem a két véglethez nem tartozol, így nem valami középutat választasz feltétlenül, hanem valami mást.Lehetsz nemzetérzelmű, liberális, konzervatív, náci, kommunista, fasiszta, kripto-náci stb stb stb és ezek nem a jobboldal és a liberalizmus között van.

2015. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!