Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért Gyurcsányozna...

Fideszesek miért Gyurcsányoznak állandóan?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem egyik pártot sem, de most a fidesz van a kormányon és ha kifejezem valamivel a nem tetszésemet, akkor egyből jönnek azzal, hogy "Miért, gyurcsány idejében jobb volt?" Én leszarom mi VOLT.. a jelenben élek, az éppen aktuális kormánynak kéne változtatnia, szoval nem értem, hogy miért mindig a múlttal jönnek, amikor nem a múltban élünk.

2015. júl. 28. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Milyen mutatóink a legjobbak az unióban? Az, hogy itt van a legtöbb szegény a lakosság arányához képest? Vagy abban, hogy egyre magasabb a bűnözés aránya? Minden vagyunk a legjobbak?
2015. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

GDP növekedésben meg államadósság csökkenésben.

Amit pont nem a KSH csinál, mielőtt elkezdenéd, hogy hamisíccsák a statisztikát tipikus elmebeteg balos dumát.

2015. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
1. nem vagyok balos, 2. ezt a fene nagy gazdasági növekedést nem tapasztalom se a saját bőrömön, se úgy általánosságban sehol, persze papíron jól mutatnak, 3. év végétől kezdve már elfognak apadni az eu-s források, akkor legyenek okosok orsósék :)
2015. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

"GDP növekedésben meg államadósság csökkenésben."


A GDP egy olyan adat, amivel mindenki imád dobálózni, de fogalma sincs mit jelent. Pl nagy állami beruházásokkal könnyedén emelhető. Azzal hogy Viktor Felcsúton felhúzott egy stadiont, növekedett a GDP, de semmivel nem lett jobb hely az ország. Szintén erősen emelkedik, ha a globális piac felfutóban van, ami a jelenlegi helyzet.


Az államadósság nem csökkent, hanem nőtt, méghozzá igen jelentősen:

2010 május: 19933,375 milliárd forint

2015 június: 25074,937 milliárd forint

forrás: [link]


Az államadósság/GDP adat az, amit tényleg sikerült csökkenteni. De nem az államadósság csökkentésével, hanem a GDP növelésével, ami, mint már kifejtettem, egyáltalán nem feltétlenül tükrözi az ország valódi teljesítményét.

2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"Ha nem tetszik, el lehet innen menni kérem szépen"...
2015. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 szántóvető ***** válasza:

a válasz egyszerű,könnyebb gyurcsányozni mint tenni valamit amely előremozdítja a gazdaságot és javítja az emberek életminőségét.

[link]

2015. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#14 az eladósodottság aránya csökkent esetleg, az adósság semmiképp.
2015. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14


jajj már csak a felhúznak egy csavargyárat példa hiányzik a teljes balos vakságból :)


gondolom neked távolról sem mond semmit a valutakosár, vagy az államadósság finanszírozásának formája, így felesleges is veled "vitatkozni"

2015. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

@48%

Azt állítottad, hogy az államadósság csökkent, aztán amikor megmutatom hogy nőtt, akkor velem nem érdemes vitatkozni. Ha a Fidesz előnyeiről nem is, arról meggyőztél hogy nem érdemes rád pocsékolni a tényeket, mert úgyis leperegnek. Én vagyok vak, mert nekem a növekedés az növekedés és nem csökkenés...

2015. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!