Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándultam mindenkiből,...

Kiábrándultam mindenkiből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig Jobbikosnak éreztem és vallottam magam, de már ebből is kiábrándultam. Hogy miért?

Mert bunkóbbnál bunkóbb emberekkel van tele. Nem akarom részletezni, saját ismeretségi körömből beszélek.

Az MSZP-t csak azért hallgatom meg néha mert olyan viccesek ahogy náciznak. A FIDESZ meg most bizonyítja, hogy mekkora sz*rok is igazából.. Orbán Vikike lehazudta az égről a csillagokat, látjuk mekkora eredménye van.

Szóval a lényeg, én már szégyellem, hogy itt kell élnem. Nem azt, hogy magyar vagyok mert szerencsére arra még lehetek büszke pár ember miatt.


2010. jún. 29. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem alapítsd meg a kiábrándultak pártját, vagy ha van olyan, csak kicsi, keresd meg és támogasd - akár csak erkölcsileg is - őket.

Én is hasonlóképp vagyok, szavaztam a legkisebb rosszra, szívem szerint csinálnék egy olyat, ami tényleg jó, csak nem tudom, hogy kezdjek egyáltalán hozzá.

2010. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

kollega, a jobbik pártból ne azért ábránduljál ki, mert az emberek a szimpatizánsok nem tetszenek. én jobbikos vagyok vagyis őket támogatom, de elismerem, hogy sok valóban "turbó magyar" van a köreinkbe, és nem kell velük egyetértenem, hogy a pártot preferáljam.


amúgy arra rá kell jönnöd, hogy nincs tökéletes párt. sosem lesz.

2010. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
"szavaztam a legkisebb rosszra," fidesz?
2010. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Azt, amit a magyar emberek nagy része: ne szavazz, maradj pártfüggetlen... A megfogalmazásod alapján elég fiatal vagy. Sosem késő eszmékről, programokról tájékozódni. Igazából szerintem minden magyarnak ezt kellene tennie, mielőtt szavazni megy, tájékozódni az adott pártról és a történetéről. Szerintem ez egy hasznos blog: [link]

A seregszemlékben hitelesen írja le a dolgokat, ami már egy jó kiindulópont szerintem. Alapvetően, ha valamilyen politikai pártnak szeretnél a híve lenni, akkor azt kell megnézned, hogy melyik pártnak állnak hozzád közel az eszméi, és ebből mennyit tudnak megvalósítani. A kettő nem létezik egymás nélkül... Az, meg hogy körülötted bunkó Jobbikosok vagy éppen MSZP-sek mászkálnak, nem az adott pártról szól, hanem a sok buta, tájékozatlan emberről. Ne legyél egy közülük!

2010. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jah amúgy a "mit tegyél" kérdésedre a válasz az, h az önkormányzati választásokon még vegyél erőt magadon, ha egy mód van rá, akkor ne a fideszre szavazz, mert így is túl nagy a hatalmuk.


utána pedig lesz 4 éved, hogy valamelyik pártba "visszaszerelmesedj" vagy alapíts egy sajátot. bár lehet, hogy a fidesz megoldja, hogy csak 5évente legyen szavazás vagy vmit kitalál, h mindenáron ő nyerjen, ne legyen esélye másnak.

2010. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg éppen hogy célszerű most már a Fideszre szavazni, ha lúd, legyen kövér. (Vagy nagybetűvel Kövér? :D) Vagy tegyék rendbe az elkúrásokat, vagy csináljanak baromi nagy szart, és aztán bukjanak bele jól, de arra ne hivatkozhassanak, hogy a lehetőségük nem volt meg. (Kormányszinten ugye most már megvan, szerintem kapják csak meg helyi szinten is, aztán mutassák meg, mit tudnak.)

Nem kell félni, ez az ország túlélt már tatárt, törököt, osztrákot, németet, ruszkit, Szálasit, Rákosit, Kádárt, libsit-szocit (többféle leosztásban is) - a Fideszt is túl fogja. ;)

2010. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Javaslom a liberalizmust. ( nem, nem szdsz vagy lmp)
2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

NE HALGASS A SOK IDIÓTÁRA AKIK AZT MONDJÁK, HOGY NINCS MÁS ÚT!


IGENIS VAN MÁS ÚT:


[link]

2010. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Aki csupa nagy betűvel ír, ritkán beszámítható.
2010. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor mit szóljunk arra aki 40%-os? :P :D
2010. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!