Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne egy olyan törvényt...

Nem lehetne egy olyan törvényt is hozni, amely kimondaná, hogy tilos egyes népekről rosszat mondani vagy utálni őket?

Figyelt kérdés
Én ezt fontosnak látom !
2010. márc. 10. 21:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%

Drága kérdező! Nehogy már mi kerüljünk börtönbe mert a szánkra merjük venni azt hogy cigány! Miért, nem az???


Mi kerülünk ezért börtönbe? És NEM az a cigány, aki a gyerekei szeme láttára agyonver egy ártatlan embert?! És NEM az a cigány aki a te befizetett adódból tartja el a pereputtyát?


Ha neked azt mondják hogy Magyar, akkor megsértődsz? Meg? Azért mert magyar vagy? Hát akkor ő se sértődjön meg azon ha valaki azt mondja cigány. Arról, hogy a cigány szó hallatán mindenkinek rossz benyomása keletkezik / rossz emlékei vannak velük kapcsolatban arról meg nem mi Magyarok tehetünk! Ők, saját maguk!!!

2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
36%
De jó egyeseknek, saját országuk van. Csak hogy világosodjon a sötét agy: nekem pl nincs országom, bizony. Én vagyok az országért. Nem mindegy, hogy pár csökkent miféle hülyeségek szélbe ordításával üti el töméntelen idejét? Nincs okod sértődésre. Még a mostani állapotunkban is egy leereszkedő félmosoly a legtöbb, amit érdemel egy-egy ilyen süket megnyilvánulásuk. Ráébrednek, ha nem célod táplálni a nemlétező harcot, csak próbáld ki. Jó, ha értelmes erőviszonyok is vannak, de nem az összeütközés, hanem épp a béke és az értelmes beszéd megőrzése miatt. Remélem nem magas ez senkinek.
2010. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
51%

"a valódi okokat kellene megszüntetni ami miatt az emberek "rasszisták", nem pedig tünteti kezelést adni amivel még jobban felbőszítik őket. persze utána meg hápoghatnak ,h jajj mennyire baj van ,h az emberek rosszak, pedig ők érték ezt el."


Igen ez olyan mintha azt mondanák magas vérnyomás essetén gyúgyítsuk az agyvérzést a többi le van sz..va. Ezzel elérik az agyvérzést. Ebben a kérdésben is így van ez büntessük aki cigányozik, az meg le van sz..va ha a cigányok mészárolnak.

2010. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%
Javítok: Magas vérnyomás estén gyógyítsuk az orrvérzést
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%

"demokrácia egyik alkotmányos alaptétele a véleménynyilvánítás szabadsága"

Határokon belül.

2010. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
52%
Rühes orkok a határokon belül. D
2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
Az nem fordult még meg a fejedben, hogy egyes népeknek úgy kellene viselkedni hogy ne utálják őket? Biztos hogy mindig a többség téved?
2010. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
antiszemiták és rasszisták vagytok,minden magyar kivétel nélkül, ennyi az egész
2010. márc. 10. 22:51
 19/36 anonim ***** válasza:
52%

Ha én utálom a mekdonálc hamburgert, de törvényben megtiltják, hogy utáljam a mekdonálc hamburgert, attól én még utálni fogom a mekdonálc hamburgert. Legfeljebb nem fogom hangoztatni.

Erről ennyit.

2010. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%
Ma is sokat haladtunk. Hátra.
2010. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!