Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali média miért nem...

A jobboldali média miért nem számolt be László Petra rugdosódásáról?

Figyelt kérdés
Inkább a szélsőjobbra gondolok.Én nem találtam ilyen cikket.Nekik ez nem fontos?Ha ti tudtok ilyet, akkor linkeljetek, köszi.

#média #Toroczkai László #jobboldali sajtó #magyar jelen
2015. szept. 13. 15:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%

Nem megy a link telefonròl.

De akkor tessék itt is találsz ròla eleget.

Nemzeti Arcvonal.net

Ök elèggè a szèlen vannak.

2015. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
Tessék: [link]
2015. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon helyes lány ez a Petra.
2015. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

A mocskolódó fröcsögésen kívül semmit nem találtam.Inkább megvárom még lesz lehetőséged linkelni.


Amúgy a vélemény is jó(bár elsősorban nem erre vagyok kíváncsi), de csak ha azt kulturáltan tudják közölni.10 évesek értelmetlen mocskolódó fröcsögése nem érdekel, mert azt nem vagyok hajlandó elolvasni.

2015. szept. 13. 17:37
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
A 12-es hozzászólásban belinkeltem magát a hírt, még csak nem is véleményt róla.
2015. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Épp azt olvastam XD. Csak a frissítés után adta ki, ezért nem reagáltam rá azonnal.Egyébként meg több benne a szerkesztő sajátos ténymegállapítása, mint a valós tény.Ezáltal nagyon átható a véleménye, de legalább a lényeget megírták.
2015. szept. 13. 17:55
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Mindenki beszámolt róla.Még itt is.Hogy milyen stílusban,az egy dolog.

2015. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%
Elhallgatni a kellemetlen híreket a liberális média szokása. Persze ha a nemzeti oldal számára lenne olyan sok kellemetlen hír, akkor lehet, hogy a nemzeti média is inkább elhallgatná a nagy részét.
2015. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

# 17 Bele-bele olvasgattam, de szerintem nem az esetről számol be, hanem úgy-ahogy az esetet, de inkább a következményeit véleményezi.


Továbbra is várom a linkeket.Főleg, ha mindenki beszámolt róla.Lehet még egy jó pár.

Köszi

2015. szept. 13. 21:51
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

"Illegális bevándorlókat - köztük gyerekeket is - rugdosott egy kamerás nő Röszkénél. Több különböző videó alapján úgy tűnik, hogy a nő buktat fel egy menekültet, két fiatalba pedig bele is rúg. Kiderült, hogy az N1 TV munkatársáról van szó, őt a televízió "elfogadhatatlan viselkedése miatt" eltávolította."

Forrás: [link]


Ez miért nem jó?


Európa hőse lehetett volna, ha kiáll azért, amit tett. Mivel megalázkodott, most addig fogják zaklatni, amíg fel nem akasztja magát. Részvétem.

2015. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!