Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért hiszik azt...

A fideszesek miért hiszik azt hogyha nem szereti az ember fia a fideszt rögtön baloldali?

Figyelt kérdés
mindig ez megy ha azt mondom nem szeretem a fideszt rögtön az a válasz hogy baloldali gyurcsány imádó? miért hiszik azt hogy Magyarországon csak a fidesz meg az MSZP van? pedig nem több párt is van Magyarországon....

2015. szept. 24. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a fityiszeseknek nincsen intelligencicája.
2015. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl. szeretem a fideszt csak nem szavazok rá. :)))
2015. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem, hogy ha nem szeretem a Jobbikot, akkor miért vagyok egyből zsidó? :(
2015. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
vagy legalább liberális
2015. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez a Fidesz propagandája. A fideszes olyan ember, akinek átmosta az agyát az említett médiatevékenység. 2015-ben már nincs olyan ember, aki ténylegesen tud valamit a Fideszről és rájuk szavaz. Egy sem.
2015. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

"Mert ez a Fidesz propagandája. A fideszes olyan ember, akinek átmosta az agyát az említett médiatevékenység. 2015-ben már nincs olyan ember, aki ténylegesen tud valamit a Fideszről és rájuk szavaz. Egy sem."


egy iszlám-ellenes, filoszemita számára messze a legopcionálisabb választás

2015. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez minden primkó csoportra igaz. Ha nem velünk vagy akkor ellenség vagy, és gyorsan beskatulyáznak a legutáltabb kategóriába. Aki nem fradis az cigány, aki nem jobbikos az cionista zsidó, aki nem fideszes gyurcsányista. Faék logika.
2015. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a ballerek meg aki nem balos az "náci", egyéb.
2015. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

"egy iszlám-ellenes, filoszemita számára messze a legopcionálisabb választás"


miért lettem lepontozva?

2015. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!