Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ragaszkodnak az öregek...

Miért ragaszkodnak az öregek annyira a baloldali pártokhoz, amikor semmi pozitív nincs bennük hazánkban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 19:50
1 2
 11/20 Rezi Dencia ***** válasza:
61%
Az én rokonságomban nincs még az öregek között sem olyan, aki ragaszkodna hozzájuk.
2015. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyémben van, apám utálja a Baloldalt, nagymamám aki 90 éves meg imádja őket
2015. szept. 28. 10:28
 13/20 anonim ***** válasza:
25%

- Mert nem vették észre, hogy a mai baloldal már rég nem azt képviseli, mint régen

- Mert taszítja őket Orbán hatalomvágya és agresszív retorikája


Én végigszavaztam már kb az egész politikai palettát. Balról indultam, és jobbra haladtam, ahogy teltek az évek. Mostanra ott tartok, hogy kiábrándultam az egészből. Ha nem lenne a migrációs válság, sz-nék bele. így azonban örülök, hogy a Fidesz van hatalmon, mert azt látom, hogy próbálják az ország érdekeit képviselni szemben a baloldal "csináljunk egy nagy menekült tábort Magyarországból!" hozzáállásával.

2015. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nagymamám utálja a baloldalt, de baloldali értékrendje van.

Egyébként fideszes és volt a békemeneten.

2015. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok oda egyik pártért sem, független vagyok alapvetően, de magyar. Amit a Baloldal kommunikációjából le lehet vonni következtetést, az az hogy többre becsülik az illegális migránsokat, mint a magyar, adófizető, dolgozó embereket és ez nagyon irritál. Azzal egyetértek, hogy a háború, terror elől menekülő embereket be kell engedni és a lehetőségekhez képest minél jobb ellátást adni nekik, de aki nem menekült, csak gazdasági megfontolásból jönne ide, az ne tegye, mert mi sem állunk annyira jól anyagilag, hogy mindenkit el tudjunk tartani. A Baloldal meg nem azt mondta, hogy mindenkit be kell engedni AKI háború, terror elől menekül, hanem azt mondta, hogy MINDENKIT be kell engedni. Ezzel a felfogással meg nem tudok egyetérteni.
2015. szept. 28. 14:02
 16/20 anonim válasza:
0%
Ahogy látom, ebben az országban elég sok gyengeelméjű van, vagy néha kellene gondolkodni, de az nem, megy!
2015. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A múltkor egy TV műsorban kérdésekre válaszoltak fel nőt emberek s ez egyik válasz a következő volt. A magyar honfoglalás 1956-ban volt. KB hasonló súlyú emberek vitatkoznak ebben a fórumban is.
2015. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egy Baloldali politikus mondta, hogy mindenkit be kell engedni aki Magyarország és Európa felé tart. Most a Baloldal miért nem tud belenyugodni az elég súlyos választási vereségébe, csak gyalázkodik, és rágalmazza a kormányt.
2015. szept. 28. 15:09
 19/20 anonim ***** válasza:
mekkora menő lett..háát tuladonképpen egyik párt sem jó féle nyafogás... szánalom igenis van tisztességes normális párt,a Jobbik. tetszik vagy nem, kormányozni fognak hamarosan!
2015. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"van tisztességes normális párt,a Jobbik"

Remélem lesz benned annyi tisztesség, hogy amikor "tetszik vagy nem, kormányozni fognak" és te rájössz , hogy ők is csak a haszonlesés és a harácsolás jegyében tesznek majd mindent, megköveted mindazokat, akikről most oly lekicsinylően nyilatkoztál.


Hacsak nem leszel te is részese a húsosfazék körüli tolongásnak. Bár vannak akik meg vannak győződve arról, hogy mindezt az ország érdekében cselekszik...


De én tévedjek, s neked legyen igazad!

2015. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!