Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Újpalotán...

Lehetséges, hogy Újpalotán FEMA tábor lenne?

Figyelt kérdés

A videoban elmondják, hogy Gyurcsány épített újpalotán a filmstúdió és a szemétégető mellett egy FEMA tábort amerikai megrendelésre és elvileg Orbán is a stadionokat idegen megrendelésre építette és a Felcsúti stadion is valójában FEMA tábornak készült, mert kiválóan át lesz alakítva. Ez igaz lehet?


Azt is mondja, hogy a wikileaksnek dokumentumai vannak, hogy 2006.október 26-án 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét és azért lőttek fejmagasságban, mert nem magyarok voltak. Ezért nem voltak elvileg azonosító kint és erről bizonyíték lenne?


Igazából laikus vagyok, ezt most olvastam először, mert egy haverom ajánlotta. Ezek igazak lehetnek?


[link]



2015. szept. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
72%
Milyen aknamező, te nagyon elmebeteg hülye? Ez egy filmstúdió, pont. [link]
2015. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 Gugu Gabor ***** válasza:
88%

Verzió 1 menj el és nézd meg személyesen.

Ha nem tudsz elmenni, akkor legalább google street view en nézd meg

Két teljesen külön terület, a szemétégető vasbeton kapuja pld 2 nyomorult sorompó...

a film studiónál igaz a 6m es (mitudom én milyen magas kerítés ugyan megvan körben) de valamiért az "aknamező" és a "felfutósánc" csak a öhh nem tudom milyen utca felől épült meg.... az öreg erre nincs jobb szó totális hülyeségeket beszél.

2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
17%
Régebben hallottam erről, elképzelhetőnek tartom. Az öreg nem beszél össze-vissza.
2015. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 Bob the builder ***** válasza:
90%

" 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét"


mekkora szerencsétlenek 150 katona kell egy szem kilövéshez? És mond mind a 150 arra az egy szemre célzott?

2015. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
86%
Menj fel a wikileaksre és olvass utána, ebből tudni fogod, hogy igazat írt-e vagy sem.
2015. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Az a filmstúdió, az maga a FEMA tábor elvileg
2016. ápr. 30. 15:56
 18/55 A kérdező kommentje:
A filmstúdió a FEMA tábor, ez van a magyarázatban. Azt nem értem, hogy miért van belülről felhúzva a szögesdrót? Hisz betörés ellen, azt kell megakadályozni, hogy ne jöjjenek be és nem azt hogy ne meneküljenek el onnan
2016. máj. 13. 15:39
 19/55 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azért, hogy a begyűjtöttek ne tudjanak kiszökni.
2016. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom azért törik a teteje befelé, mert az építésügyi szabályok nem engedélyezik, hogy bármi kilógjon a kerítésen kívülre...
2016. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!