Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Újpalotán...

Lehetséges, hogy Újpalotán FEMA tábor lenne?

Figyelt kérdés

A videoban elmondják, hogy Gyurcsány épített újpalotán a filmstúdió és a szemétégető mellett egy FEMA tábort amerikai megrendelésre és elvileg Orbán is a stadionokat idegen megrendelésre építette és a Felcsúti stadion is valójában FEMA tábornak készült, mert kiválóan át lesz alakítva. Ez igaz lehet?


Azt is mondja, hogy a wikileaksnek dokumentumai vannak, hogy 2006.október 26-án 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét és azért lőttek fejmagasságban, mert nem magyarok voltak. Ezért nem voltak elvileg azonosító kint és erről bizonyíték lenne?


Igazából laikus vagyok, ezt most olvastam először, mert egy haverom ajánlotta. Ezek igazak lehetnek?


[link]



2015. szept. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6
 31/55 KJUsul ***** válasza:
29%

28: Nem félek. Nem érdekel ki kit akar megölni. Feltettek egy kérdést, amire válaszoltam.


Hogy alkalmas-e krematóriumnak azt a teljesítménye dönti el. És nem, nem adok meg forrást. Ha meg akarod cáfolni, egyszerűen megteheted: te magad nézel utána, hogy a teljesítménye alapján alkalmas lenne-e krematóriumnak vagy sem?


Hogy is mondja minden magyar népmese? Aki nem hiszi járjon utána!

2020. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehetséges, hanem biztos.
2020. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
31%
Lehet a CABAL szervezet rendelte meg inkább nem...?
2020. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az nem filmstúdió, mert több esetben használták megsemmisítésre.
2020. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
68%

Jól írtad.

Szerinted.

Szerintem meg a hülyeségeidet tartsd meg magadnak...

2020. júl. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
63%
én tényleg nem értem mi ez a szánalmas FEMA paranoia, ha pl történne egy eszméletlen földrengés egy nagyvárosban iszonyú sok sérülttel és halottal akkor hol akarnád tárolni őket? ezek a táborok átmeneti elszállásolás és temetkezés céljából épülnek
2020. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem is táborok de ez nem lényeges...
2020. aug. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
FEMA nem illetékes Magyarországon, lévén USA szövetségi szerv.
2020. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
60%
Jajj, Bálint, a konteósokat nem szokták zavarni az ilyen jelentéktelen dolgok... :D
2020. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 KJUsul ***** válasza:
Mikor zavarta az USA bármelyik szervezetét az, hogy hol illetékesek?
2020. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!