Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Újpalotán...

Lehetséges, hogy Újpalotán FEMA tábor lenne?

Figyelt kérdés

A videoban elmondják, hogy Gyurcsány épített újpalotán a filmstúdió és a szemétégető mellett egy FEMA tábort amerikai megrendelésre és elvileg Orbán is a stadionokat idegen megrendelésre építette és a Felcsúti stadion is valójában FEMA tábornak készült, mert kiválóan át lesz alakítva. Ez igaz lehet?


Azt is mondja, hogy a wikileaksnek dokumentumai vannak, hogy 2006.október 26-án 150izreali katona lőtte gumilövedékekkel ki a magyar srác szemét és azért lőttek fejmagasságban, mert nem magyarok voltak. Ezért nem voltak elvileg azonosító kint és erről bizonyíték lenne?


Igazából laikus vagyok, ezt most olvastam először, mert egy haverom ajánlotta. Ezek igazak lehetnek?


[link]



2015. szept. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Csak annyit írnék, hogyha a hülyeség fájna... 1. Ott volt a flotilla hatalmas nagy laktanyája a Megyeri csárdánál, övék volt az egész hatalmas terület Dunakesziig. Ezen a területen gyakorlatoztak stb. Ebbe a körbe tartozott az említett szemétégető melletti terület is. Aztán szétszabdalták az egészet, most a laktanyát is lebontják, a szemétégető melletti területen filmstúdiót épitettek. Tehát katonai terület volt, valamikor. A többi csak rémhír.
2020. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
47%
2006-ban Orbánék az 56-os nagygyűlést szándékosan rányomták a tömegre. Provokáció volt, szándékosan megszervezve. Volt megszállott fidesznyik fiatal ismerősöm, aki részt vett a tv székház ostromában, futball huligánokkal együtt. És ott volt a polgári körösök mindenütt. Aki elhiszi, hogy ez a "népharag" volt, az olyan "okos" mint a Békamenetesek.
2020. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Fehérváron van. A Fejér Megyei Állatmentőké :D *ba dum tss*
2020. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
78%

Hát én dolgoztam egy időben a hulladékhasznosítóban, de nem emlékszem rá, hogy embereket égettünk volna, vagy hogy bárhol fogvatartott embereket láttam, vagy üvöltésüket hallottam volna. Egyvalaki üvöltésétől volt gyakran hangos az épület, az pedig a főnök volt legfeljebb... Bár ez lehet, hogy megmagyarázza a menekülő dolgozókat visszatartó szögesdrótokat XD

Voltak nálunk is hasonló "koporsók", de ki nem találnád, miket tettünk bele: hulladékot. Olyan hulladékot, amelyet nagy mennyiségben nem lehet tárolni együtt, illetve amit a környezetre nézett veszélye miatt elzárva kellett tárolni.

2020. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már végre FEMA tábor, mert ez addig úgysem hagyja abba!
2021. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2021. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor zavarta az USA bármelyik szervezetét az, hogy hol illetékesek?"

Igazad van, a múltkor a Börzsönyben kirándultam, és egy US Park Ranger igazoltatott... 🤣

2021. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Na persze, volt NATO hadgyakorlat több helyen is, nem mindenhol lehet mászkálni.
2021. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
41%
istenem hova süllyednek egyesek
2021. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Filmstudió épült a hulladékéfető mellett, el lehet menni, meg lehet nézni.
2021. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!