Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne Magyarország a roma lakosság nélkül? Elméleti kérdés minden rasszizmus nélkül!

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 12:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Mi ez a romázás újabban? Már én érzem magam szarul, hogy nevén nevezem a gyereket...


Egyébként annyit változna, hogy éjszaka biztonságosabb lenne kimenni a városba és radikálisan csökkenne a bűncselekmények száma. A büntetés-végrehajtó intézmények terheltsége pedig lecsökkenne egy sokkal kellemesebb szintre.


Amit pedig kihagytam, az emberek el mernék engedni otthonról a gyerekeiket reggelente az iskolába, egyedül. Nem vagyok túl öreg (27), de én másodikos koromtól fogva egyedül jártam iskolába és egy-két összetűzést leszámítva nem volt problémám. Erre most azt hallom, hogy az alsós gyerekeket nem merik felrakni a buszra, mert azok tele vannak viselkedni nem tudó cigányokkal akik bántják a kisebbeket; a lányokat pedig sokszor szexuálisan zaklatják.


Ismerőseim nagy része kocsival viszi iskolába a gyereket (már amelyik megteheti).


9: Szerintem nem ő tehet arról, hogy a cigányok 95%-a képtelen a civilizált együttélésre.

2015. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát,kedves válaszadó,ha te éjfélkor üvöltözve vonulsz végig az utcán miközben felborítasz minden kukát és rugdosod a kapukat a társaiddal,akkor szívélyes kézfogásomat küldöm feléd!
2015. okt. 4. 13:14
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Fiatalok voltunk és részegek, ma már biztos nem tenném, de sokaknak van egy ilyen lázadó korszakuk.
2015. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Addig oké,de ha ránézel egy romára mi van(leglaább is én mit látok):NEM SZÁMÍT NÁLUK A KOROSZTÁLY!

Láttam én már kisgyereket is pillangókéssel játszani az utcán,tök egyedül.Lehetett nyolc éves.öregembert is láttam nekimenni rendőrnek a főtéren,és egy sem volt magyar.

Decemberben vittek el egy egész családot a csillagba mert szexrabszolgát tartottak.Azokat is tudtam hogy kicsodák!Minden nap elmegyek az üres,lezárt ház előtt.És ez csak egy város.Nem igaz hogy mindenki ennyire vak!

2015. okt. 4. 13:31
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Én meg láttam a putris kertes házat tele kacatokkal az udvaron aztán, egyszer csak elkezdett kevesebb lenni, majd teljesen eltűnt, a házat kifestették, gondozott kert és ma már semmivel se különb a többi háztól az utcába, csak annyiban, hogy ott cigányok élnek.
2015. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
oké,utolsó,ez egy a hárommillióból.Ha felsorolod ide nekünk az összes megjavult cigányt kapsz zöldet.Komolyan...ne legyetek már vakok.
2015. okt. 4. 14:46
 17/22 A kérdező kommentje:
Jó,bocsánat!Az utolsó válaszom nagyon összevonta a cigány lakosságot.Tényleg,vannak rendesek köztük,mondtam is,de a többség tényleg nagyon alávaló.Igen,Heves megyében élek,jó haverom cigány,a Mátrai erőműben dolgozik három éve,albérletben van,fizeti,sosem lopott még semmit,semmi illegális ügyletben nem lenne benne,hat éve ismerem!Igen,ilyen is van.De ő nem is haverkodik senki olyannal.Egymást húzzák le.
2015. okt. 4. 14:58
 18/22 anonim ***** válasza:
Becsületes lenne és megszűnne a bűnözés is.
2015. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Népcsoporttól függetlenül, ha bármelyik országban a társadalom legalját "eltünteted" az országból, ott azért komoly jólét növekedés lesz. Eleve 3 millió emberrel kevesebb, a többségük nem fizet be annyit, mint amennyit kivesz.

De melyik országban fogadnának be gazdaságilag inaktív embereket?

2015. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
15: Ez körülbelül olyan, mintha azt állítanánk, hogy a rák nem rossz, mert néhányan túlélik... Tudod, érvelési hiba.
2015. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!